Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme fölszedni a...

Van értelme fölszedni a kutyagumit?

Figyelt kérdés
Miért szedjem föl a kutyagumit, ha mindig belelépek a többibe??????
2009. dec. 16. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem, nincs értelme, sőt szarj mellé te is.
2009. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha más bunkó, akkor neked iannak kell lenni? Járj jó példával elöl!
2009. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem is sok bosszuságot okoz, hogy mindig összeszedem, mégis belelépek... de azért én is felszedem... :)) szoval van, azzal is kevesebb van a földön. remélem egyszer mindenki "kedvet kap" a gyüjtögetéshez. érdekes módon még a szobakutyák nem szobatiszták, a lakás közepén sem hagyják ott, nem tudom miböl gondolják, hogy a járdáról meg a földröl nem kell felszedni:(
2009. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felszedem. Legalább a sajátomba ne lépjek bele, ha már a megszokott útvonalon megyünk mindig:) Meg út közepén nem hagynám. Bár szemetelni sem szoktam, így úgy érzem, kötelességem felszedni a kutyaszart is.
2009. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Természetesen első dühömben kérdezem így, de tényleg. Ezek szerint mind tudjátok, mennyire rossz... És akkor még ráadásul mindig hozzám találnak be a joggal ideges emberek, mikor szarik a kutyám, hogy UGYE fölszedem? Én fölszedem, meg rajtam kívűl még 10-en a többiek meg valószínűleg még mellé is szarnak. :S
2009. dec. 16. 11:34
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj, de az ilyen gondolkodásmód és hozzáállás miatt tart ott ez az ország - többek között - kutyagumi kérdésben is, ahol. Az ember a saját kertjében bezzeg összeszedi, akkor miért nem természtes ez, h az utcán is. Így sose fogunk 5ről a 6ra jutni, ha mindenki egymásra mutogat.
2009. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
hát néha én is úgy érzem, hogy minek... amikor ott van mellette a sok kosz, eldobált csikk, sörösdoboz, emberszar, stb... azért csakazértis felszedem, de ezzel max. a saját lelkiismeretemet nyugtatgatom, mert sok értelme szerintem sincs... :(
2009. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

A mi szomszédunk a saját kertjében sem szedi össze ezért nyáron átjön a jó kis szar szag!

Én mindig össze szedem, kivéve ha erdőben vagyunk.

2009. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

én megértelek:) tegnap pont lennt sétáltunk, amikor jött egy anyuka, és mondta a két gyereknek fintorogva a kutyára, hogy az ösvényen menjetek, nehogy belelépjetek a kutyaszarba:) persze mikor ö szaratja a bokorba a gyereket, azzal semmi baj nincsen:((( ilyenek az emberek.

hozzáteszem, hogy még a szaros zacskót is pénzért veszem, és mindig ugy megyünk le, hogy 2-3db ott figyel a zsebemben, söt, mikor az én kutyám szarik volt már rá példa nem egyszer, hogy a mellette levö három sz*rt is felszedtem, mert annyira undoritonak találtam... szoval te is szedd, én is, meg még magamon kivül tudok egy pár embert, és bár nem fogunk világot váltani:((( de legalább megtesszük amit kell!:)

2009. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Legalább a járdáról fel kéne szedni, ha onnan mindenki eltakarítaná (és a közterületfenntartók eltakarítanák a maradékot, amit a hanyag kutyások vagy a kóbor kutyák hagynak ott), máris kevesebb probléma lenne. Egyszer úgy léptem bele egybe, hogy fogászatra mentem és nem vettem észre időben, igaz, azt a fogorvost nem sajnálom, hogy szagolnia kellett, mert így is tönkretette a fogsoromat, de akkor is...
2009. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!