Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka ivartalanítása utáni...

Szuka ivartalanítása utáni véreskés inkább nyálkás folyás a kutya pérájából mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Problémám lenne, és kíváncsi lennék rá tapasztalt e már valaki ilyet közületek. Kb két hete ivartalanítottuk a másfél éves szukánkat. A műtét egy órásról elhúzódott kb 4 órásra, mert a doki szerint nagyon vérzékeny volt a kutyi és rosszul is aludt, így sok altatót kellett neki adniuk . A műtét után minden rendben is volt, majd a negyedik napon elkezdett a hüvelyéből véres váladék folyni. hívtam a dokit, kapott Augmentint 5napig 2*1-et. Amíg kapta az állag megváltozott vizessé, és enyhe rózsaszínes színe lett. Az öt nap elteltével ugyanolyan véreskés váladék jött a kutyából. Majd ezt szintén mondtam a dokinak, aki azt javasolta hogy kapja még az Augmentint 10 napig 2*1-et. Szerintetek mi lehet a gond? Eléggé aggódom, bár még most várom a gyógyszer hatásást, hátha jónak bizonyul, és alaptalanak bizonyul az aggodalmam. Előre is köszi a segítsége.
2014. okt. 19. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is aggódnék a helyedben és keresnék egy olyan orvost, aki normálisan megvizsgálja! Eleve nagyon furcsa az, hogy rosszul aludt a kutya és kellett még neki altató. Jobb helyeken gázzal altatnak, figyelik közben a kutya szívverését, stb... Gyanús az egész ivartalanítás :/ Szóval én a helyedben keresnék egy megbízható orvost, mert ez a folyás szerintem semmi jóra nem vezet.


Biztosan kivett mindent egyébként a doki? Nem csak elkötötte és azzal lehet gond?

2014. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy másik orvost keresnék. Hátha nem vett ki mindent, hallottam már ilyen esetet... Nem csodálom, hogy aggódsz. Keress egy másik orvost.
2014. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Gondoltam leírom a végkifejletet is. Hál' Istennek a kutya jól van, mire vége lett a 10 napos augmenin kúrának a tünetek megszűntek. Azóta eltelt egy pár hét, a kutya a régi, semmi baja, ugyanolyan mint volt, kis huncutom, és a hasa is gyönyörűen begyógyult, mintha nem is lett volna műtve. Köszi a válaszokat

2014. nov. 7. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy írtál! Ez jó hír!
2020. febr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!