Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel eteted a kutyád?

Mivel eteted a kutyád?

Figyelt kérdés

Ha táppal, akkor milyen fajtával és mennyibe kerül/kg?


Köszi a válaszokat :)


2014. okt. 19. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Pro Plan jelenleg, ez olyan 1500/kg.

Át fogunk térni egyébként Brit Prémiumra ha beválik, de még készlethiány van belőle az oldalon, ahonnan rendelnék. Minden tekintetben bevált amúgy a Pro Plan, csak drágább.

2014. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Belinkelnéd az oldalt nekem? Rendeltél már innen?
2014. okt. 19. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Én még nem rendeltem, de ismerősök között, és itt is sokan dicsérik. És az állateledeles boltban Brit nincs, csak Eukanuba meg Pro Plan.

2014. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Brit prémium junior táppal, épp tegnap vettem egy zsákkal (15 kg, mert fogyóban van. 8800 Ft volt az állateledel boltban.
2014. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bárányos Dog Chow-val, és főzök neki farhátat zöldséggel kutyatésztával.
2014. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket és az eddigi válaszokat :)
2014. okt. 19. 22:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Én több mindent próbáltam, keverék fogadott kutyám van, gagyibbról fokozatosan álltunk át a jobbakra.


Happy dog natur croq - szerette, de gagyi az összetétele és jobbat akartam neki adni, ára kb. 800Ft/kg

DM-es dein bestes, a kilós kiszerelésben kapható - szerette ezt is, 800Ft/kg

Brit prémium, normál - KATASZTRÓFA! Az addig is soványka kutya egyáltalán nem hízott emelt adaggal sem, sőt, fogyott és rengeteget kakilt és nagyon büdöset. 550Ft/kg

Brit care bárányos - imádta, de nagyon nagy adagokat kellett adnom neki, hogy ne fogyjon és sokat kakil, jó büdöset. 1200Fkg

Brit care lazacos - első nap lelkesen befalta, harmadik nap után csak tessék-lássék eszi, nincs oda érte...Pedig zsírosságra, kalóriára nagyon jó.1200Ft/kg Ezt "eszi" MOST:


Én úgy vettem észre hogy a kicsit "gagyibb" tápoktól jobb a kondíciója a kutyának és jóval kevesebbet kakil, úgyhogy most sima Happy dog tápot fog kapni, meglátjuk mit szólnak hozzá a belei :D Ez 1000Ft/kg és legalább aránylag könnyen beszerezhető.


Bár én hetente általában 1x adok neki főtt ételt, főtt csirkehús vagy főtt belsőség egy pici rizzsel, húslevessel, persze szigorúan fűszermentesen.

2014. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám a BARF-ot is de mostanában ha valaki, megkérdezte és elmondtam, először tátotta a száját, végigmért engem majd a kutyám - yorkshire terrier - két lépést hátrált, a kutyáját elrángatta az enyémtől és azt mondta: akkor férges a lesz a kutyám...............


És mivel ez elég sokszor előfordult, úgy döntöttem, hogy nem mondom meg:)

2014. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyers hússal, zöldséggel, gyümölccsel - BARF étrend.
2014. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jesszus 8-as. Neked férges a kutyád !!!


Viccet félre téve:


Josera Festival-t kapnak 40 euro kb az ára és egy 15 kg zsák kitart egy fél hónapig két 50 kilós ebzetnek.

2014. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!