Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecen DASZE kutyaiskola?...

Debrecen DASZE kutyaiskola? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sajnos a weboldaluk nem működik és konkrét infókat se találtam! Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi nah meg h helyileg hol található ez! :) Köszönöm!
2010. jan. 24. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly május körül elkezdtünk egy alapengedelmes tanfolyamot, amit sikeresen el is végeztünk. Csakhogy a vizsgáról az oklevelet a mai napig nem kaptuk meg, holott állítólag akkor azért nem adták ide, mert nem volt lepecsételve, aláíratva. Azóta nagyon sok idő eltelt, papír sehol, rengeteg levelet írtam, és sokszor telefonáltam az illetékeseknek, de semmi. Le se t.jják.

Többet nem megyünk. Nálam betelt a pohár. Az egy órás képzésért 1000 Ft.-ot kértek.

2010. febr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a helyszín Bánk után van, nem sokkal a rádióállomás elkerített területén. azt hiszem fenn vannak az iwiw-en is, írj nekik ha gondolod, neked hátha válaszolnak. én a debreceni kutyaiskolára szavazok. nekik is van oldaluk, ami működik, nézd meg ha gondolod azt is.
2010. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt hittem közelebb van, mert mintha a Böszörményi utat olvastam volna címnek ami pedig itt van közel de ha Bánk fele van akkor felejtős.. nah meg ha ilyen szétszórtak h se papír se semmi! Kedves utolsó válaszoló! És ez a Debreceni Kutyaiskola hol található és kb. milyen árban? Most nézegetem közben.


Köszönöm a válaszokat!

2010. febr. 3. 10:18
 4/8 anonim válasza:

Nagyon sajnálom, hogyha ténylegesen nem kaptad meg a vizsgádat bizonyító okleveledet. Eddig akik az iskolán sikeresen vizsgáztak meg is kapták róla a papírt. Ha a kiképzőnél nem boldogultál miért nem vetted fel a kapcsolatot az iskola vezetőjével?

Az iskola az egyik legrégebben működő kutyaiskola, ahol nagyon sok kutyás ismerkedett meg az engedelmesség alapjaival, az agilityvel mint az egyik legnépszerűbb erőszakmentes kutyás sporttal. Kiképzői azokból a versenyzőkből kerülnek ki akik hazai és nemzetközi bajnokságokon tanúsították tudásukat. Most pedig olyan kiképzők segítik a gazdákat akik a versenyzői tudás mellett kiképzői vizsgával is rendelkeznek. Egy vélemény nem lehet döntő! Látogass ki a kutyaiskolába vasárnap délelőtt!

2010. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Most nem működnek , még honlapjuk sincs.
2010. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mi voltunk és nagyon tetszik.Annak idején mi sem kaptunk oklevelet de azok már nem is dolgoznak ott.Na az tényleg fura társaság volt-ha szabad ilyet mondani-,azokat az órákat nem szerette a kutyám sem.

Az új területen még nem voltunk ,de mindenképpen kipróbáljuk,ha Mirkóról lekerül a gallér.

A honlapjuk meg itt van csak rá kell keresni,én is innen tudom az új címet ;)

[link]

2010. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én láttam őket a Debreceni Kutyaiskola napján bemutatózni. Lelkes csapat, pörgős bemutatóval, sok új taggal voltak ott. A szakadó eső ellenére türelmes, biztató segítséget kaptunk az akadályok kipróbálásához és hasznos tanácsokat a kutyáink neveléséhez az lévő DASZE tagtól. Hangulatot és látványt hoztak a szétázott kutyás napba. Én biztos, hogy megkeresem őket az új helyükön. Fontos számomra, hogy vizsgázott, a kutyákhoz is értő, az agility sportot szerető, és engem is türelemmel tanító kiképzőhöz járjunk.
2010. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ott voltam és nekem is tetszettek! Én megtaláltam az iskola címét [link] - nem volt velük már az a nagyszájú csaj és piálós barátnője. Új helyen vannak azt tudom és akik a kutyás napon voltak több kutyástól is érdeklődtem. elismerően beszéltek róluk.
2010. okt. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!