Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem borzasztó, bejelentk...

Szerintem borzasztó, bejelentkezzek?

Figyelt kérdés
NAgyon szeretnék hasznos tagja lenni egy állatvédő egyesületnek és a közelben van is egy.Bele merjek vágni?
2010. jan. 24. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,vágj bele! Sokan vehetnének példát rólad!
2010. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RastaMama ***** válasza:
100%

eleve felesleges a kérdés.

PERSZE :)

2010. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Máérmint az borzasztó hogy ennyi menhelyen lévő kutya van,és itt lehet kutyátsétáltatni és gondozni.
2010. jan. 24. 20:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor jelentkezek!
2010. jan. 24. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
orulok h nem vagyok egyedul! a napokban voltam eloszor magyarorszagon menhelyen. mindenkinek kotelessege valahogy segiteni. en kiallitast szervezek! vagyis festem a kiallitas anyagat!!! mindenki ahogy tud!!!
2010. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

vágjál bele.

Biztos le van írva milyen munkákban lehet segíteni.

Azt tanácsolom, írjál a fórumukra, hogy tudsz-e most segíteni, és ha igen miben. Tudod, hogy úgy készülj.

Illetve, hogy úgymond bejelentkezzél előtte, hogy már tudjanak feladatot adni.

2010. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,egyépként ez ilyen korhoz kötött is.Én még elég fiatal vagyok úgyhogy csak álatgondozást vállalhatok,de én pont ezt szeretném!
2010. jan. 24. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is jelentkezz, minden segítségre szükség van de azért figyelmeztetnélek: Ez egy kemény munka, én 18 éves vagyok, 1 éve csinálom és bizony lelkileg eléggé megvisel és sok energiát vessz el, mert ha elkezded nem tudsz leállni (legalább is velem így volt), és ez suli melett veszélyes lehet, nehéz összeegyezteteni mert tanulás helyet is inkább kutyázni mennél.

Az elején én is megakartam váltani az egész világot, lelkesen de tapasztalatlanul ugrottam bele, rákellet jönnöm hogy minden kutyát nem menthetek meg. És nagyon sok szörnyűség van ebben a világban(kidobott,bántalamzott,megkínzott,megcsonkított kutyák). Nagy lelki erő és hideg vér kell hogy megfontoltan tudj segíteni (mert olyan is van amikor már nem tudsz). Nap mint napi szembesülni azzal a rengeteg szerencsétlen, szenvedő kutyán nagyon nehéz. De nagyon hálás munka, csak nem szabad hagyni hogy az érzelmek eluralkodjanak, hideg fejjel és keménynek kell lenni, különben beletörsz. sok szerencsét

2010. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,először ellátogatok,megnézem milyen és majd utána döntök!
2010. jan. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!