Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hat-hét hónapos kutya...

Egy hat-hét hónapos kutya elpusztulhat ellés közben?

Figyelt kérdés
Az utcánk elején van egy kisméretű keverék kutyus. Van gazdája sajnos. A kutyus állandóan kint van, fekszik a küszöbön napközben. Este nem tudom, hol van szegény. Feltűnt, hogy rengeteg kan kutya jelent meg az utcában. Most tudtam meg, hogy tüzel a kiskutya. Kb 6-7 hónapos lehet. Tuti, hogy vemhes lesz, így felügyelet nélkül egész nap kint. Annyira szomorú.
2014. okt. 21. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gyerek még.
2014. okt. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sejtettem, akkor megpróbálok beszélni a gazdájával, habár szerintem már késő.
2014. okt. 21. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem késő. Ha rá tudod beszélni egy ivartalanításra, az volna a legjobb megoldás.
2014. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megproblálom
2014. okt. 21. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vemhes kutyát is lehet ivartalaníttatni, gyakorlatilag az ellést megelőző utolsó napig. De ez egy kölyök kutya még, jó esélyjel már a vemhességbe is belehalhat, maradandó károkat szenvedhet, így mielőbb ivartalanítás lenne a megoldás! Ez az eset primitív példával élve olyan, mintha egy 11-12 éves kislánynak kellene gyereket szülnie.
2014. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szólj az állat védőknek!!!
2014. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,főleg ha nagyobb kutya fedezte be.De ha a gazda ennyire hülye,kétlem,hogy bármit elérsz nála.Nem hinném,hogy egy fillért szánna az ivartalanításra.
2014. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úristen olyan mintha egy 9-10 éves kislány szülne!!


Szóval mindenképpen szólj neki,főleg ha nagyobb volt a kan,akkor 100%,hogy elpusztul kínok között szerencsétlen amikor ellene :/


Még most ivartalanítani kell!!

2014. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, beszéltem a kutya gazdájával, el sem hiszitek egy 10 év körüli kislány. A szülei rá sem bagóznak a kutyára, ma a kislány ment a boltba, a kutya vele póráz nélkül, a kutya mögött pedig a falka kan. Siralmas. Ivartalanítás szóba sem jöhet, erre ők nem adnak pénzt. :(
2014. okt. 22. 17:25
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze a kislány azt sem tudja, mit jelent a tüzelés, miért veszélyes a kiskutyáját kint hagyni stb stb.
2014. okt. 22. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!