Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megoldás kutya harapás ellen?

Maya a cuki kutya kérdése:

Megoldás kutya harapás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos Golden retriverem, kb a fél napot kenelben tölti ugyanis a kert miatt csak így lett megengedve amikor a kertbe ment mindig el volt utána verve, azonban mostanában amikor vissza akatjuk vinni a kennelbe megpróbál megharapni és vicsorít. Tudtok erre valami megoldást írni?

2014. okt. 23. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2014. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Adjátok el. Remélem leharap a kezed te vadbarom. Még, hogy a kutyát verni??? Nem is csodálom ha morog rád és vicsorít. Kár, hogy nem rottweilert vettetek...
2014. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Keressetek szerencsétlen kutyának egy gazdát (titeket a leírtak alapján nem neveznélek annak), és vegyetek egy plüssskutyát, azzal nem kell foglalkozni, be lehet zárni egész napra, és még csak nem is harap.
2014. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Van megoldás. Sürgősen váljatok meg a kutyától. Még fiatal, jó gazdát és helyet érdemel. Dísznek nagyon szép szobrokat lehet kani. A kutya nem az.

Miért is volt képes a tenyésztője ilyen feltételek mellé eladni kutyát?

2014. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért szerinted tenyésztőtől vette? Biztos valami olcsó szaporított kutya... Azon se csodálkoznék, ha éhezne és nem lenne orvoshoz hordva...
2014. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor megláttam a kérdést, de nem kattintottam rá arra gondoltam: "A megoldás az, hogy ne bántsd". Mikor elolvastam a leírást, láttam, h írtad, hogy elvertétek. A kutyát NEM KELL VERNI! Mivel nálatok ez meríti ki a nevelés fogalmát, azt javaslom, adjatok túl a kutyán. Nem való nektek kutya.
2014. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én egy ilyen tudatlan emberből, mint a kérdező ki nem nézem hogy tenyésztőtől vette, gondolom a jófogásról van egy húszezresért :D De ettől függetlenül sokkal jobbat érdemel...
2014. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Na jó ,unalmas ez az add el a kutyát szöveg. Úgyse adja el!! Nem is kell. Nem ez a kérdés.

A kérdezőnek: most jobban járnál ha éheztetnéd kicsit aztán étellel becsalnád a kennelbe, sőt csak ott kapna enni.Aztán megdicséred és bezárod. Jelenleg rossz dologgal kapcsolja össze a kennelt de ha ott kap enni akkor ez megváltozik.

2014. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!