Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "harapás-tépésbiztos"...

Milyen "harapás-tépésbiztos" rongyot rakjak a kutyim házába (hideg ellen), ami kibír 2 napnál többet :D?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag szalmát, mert az az egyetlen anyag, ami megtartja a meleget, de nem nedvesedik át. A takarók és pokrócok felveszik a levegőben lévő párát, átnedvesednek és nem tudnak megszáradni. A kutyaház bejáratához pedig szögelj hőfogó függönyt.
2009. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hőfogo függöny. A következő kérdés az lesz, azt mivel lehetne helyettesiteni, mert állandoan letépik a kutyák:) De a szalma valoban a legjobb.
2009. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én egy régi padlószőnyeg darabot raktam fel aminek ilyen műanyagos az alja úgy, hogy amit felszögeltem előtte rátekertem egy deszkára, így nem szakad el a "húzástól" :D Eddig 1 hetet kibírt. A szalmával csak annyi a gond h havas-szalmás lenne az udvarunk. Jaj, olyan kis buták :S
2009. dec. 20. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig épp a deszkára szögelt filcet akartam ajánlani :-) Nálunk az vált be. A miénk még a szalmát is kihordta az utolsó szálig a szájával. Fordult vagy 40-szer :-)

Olyan kis hülyék...

2009. dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!