Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyának a napi háromszo...

Kölyökkutyának a napi háromszori étkezést jó ha 4-5 óránként osszuk el? És meddig szükséges 3-szor adni, ha most 5 hónapos?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Korán reggel mielőtt elmentek dolgozni, aztán délután ha hazajöttök, majd este lefekvés előtt.

De szerintem egy 5 hónapos kölyöknek már nem kell egész napos felügyelet, és kezdhettek átállni a napi 2 etetésre. A miénket nem is kellett rá szoktatni, egyszerűen a második étkezést magától hagyta ki.

2014. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jónak jó, de mivel már 5 hónapos, lassan kezdjétek el kihagyni az egyiket, és maradjon a reggel-este variáció :)

Milyen kutyád van?

2014. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1# vagyok, azt elfelejtettem leírni, hogy én nem értek egyet ezzel az időhöz kötött etetéssel. Làttam már kutyát, aki délután 5-kor a séta kellős közepén leült és a kajáját követelte, kocsival kellett hazavinni, mert mivel pontban 5-kor volt egész életében az etetése, egyszer sem volt haljandó kivételt tenni.

A kutya az kutya, nem ő diktálja nektek a tempót hanem ti neki. Ahol fordítva van, ott a kutya a család fejére nő és ő lesz a falkavezér. Lehet sokan nem értenek velem egyet, és igenis imádom a kutyámat, de hogy én meddig melózok és mikor érek haza őt megetetni, azt én döntöm el, nem a kutya.

2014. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Moszkvai őr,egyébként rosszul írtam,mert hétköznap kora reggel kap olyan 6-7 órakor,aztán délután 3-kor,tehát közte sok idő eltelik.
2014. okt. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!