Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy nagy csülökcsontot...

Vettem egy nagy csülökcsontot (sertés), most főzöm.3,5 hónapos kutyámnak szeretném odaadni rágni. Nem lesz tőle baja? Nem túl korai?

Figyelt kérdés

#rágcsálás #csont kölyökkutyának
2014. szept. 11. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól kifőzted nyugodtan odaadhatod nem lesz semmi baja.
2014. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már másfél órája fő. Kb. meddig főzzem? Magunknak tovább szoktam főzni, neki meddig kell?
2014. szept. 11. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
kb amíg magatoknak. a levét nyugodtan ráöntheted tápra
2014. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A csont ugye nem füstölt csülökből származik és nem sós lében főzöd? Mert csak akkor mehet a kiskutyának.
2014. szept. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem füstölt:) Először azt vettem, de aztán olvastam, hogy füstölt húsfélét még nem kaphat, ezért sima csülökcsontot vettem. Sima vízben főztem kb. 3 óra hosszáig.. Már megkapta:) Kb. 40 percig rágcsálta, de már a csontot eszegette, féltem, hogy ennyi megárt, főleg első alkalommal), ezért "elcseréltem " vele egy falat tápra. A maradék csontot esetleg később még megkaphatja? Nem szeretném, ha szorulása lenne. (Most itt fekszik mellettem a teraszon, nagyon elfáradt a csonttal való viaskodásba. Tündéri volt:)
2014. szept. 11. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad. :) A maradékot később majd még megkaphatja, persze.
2014. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!