Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan embert, akire...

KGabi0000 kérdése:

Ismertek olyan embert, akire ez igaz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és öregebb kutyám van,de nagyon szeretem,soha nem kéne helyette másik,7 éve a családunk tagja.Ismertek olyat,akivel még ez van?Csak azért mert eddig mindig olyanokat olvasok,hogy a kutya még fiatal/kölyök és kb. 2 éve vagy pár hónapja van meg.

2014. okt. 23. 15:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Most kajak feltettél erről egy kérdést?

Nem akarok a lelkivilágodba gyalogolni, de az hogy neked van egy kutyád 7 éves korod óta, az a szüleid érdeme, nem a tiéd.

De hogy válaszoljak a kérdésre:

Sógoromnak van egy 5éves kutyája, az unokahugim pedig 3 éves, tehát mire 14 éves lesz... Ja ez nem jó hasonlat...

Mondok mást: nekünk fél éves a kutyánk, 3-4 év múlva akarunk babát, mire ő 14 éves lesz...ja ez se jó.

Akkor viszont tényleg te vagy az egyetlen a világon akinek 14 évesen van egy 7 éves kutyája. Szerintem telefonálj be a Guiness rekordokhoz!

2014. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én 12 léves lány vagyok és az én keverék kutyám 9 éves ,imádom énse cserélném le SOHA ő a mindenem
2014. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok és a kutyam 12 éves :D imádom őt, nem tudnám elképzelni a napjaimat nélküle
2014. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak,akik normális választ adtak amúgy talált kutya,nem számítottunk rá.Én amúgy én nem akarok egyedüli ilyen lenni,csak feltettem egy kérdést.
2014. okt. 23. 17:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is 14 éves vagyok, és nekem is két idősebb kutyám van. Ők 8 és 9 évesek. Nálunk csak Anya nem szereti a kutyákat, de Apummal és 2 tesómmal felosztjuk a feladatokat. Szóval nem csak én egyedül gondoskodok róluk, de nem hiszem, hogy ez zavarná őket :)
2014. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!