Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol van ingyenes...

Budapesten hol van ingyenes kutyabölcsi/kutyaovi?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm a BolDog kutyaiskolát ajánlotta, hét hónapos korig ingyen lehetett a kutyussal oviba járni, hétvégente voltak a képzések, ám sajnos ez az iskola megszűnt. Hasonló helyet keresnék!


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. okt. 23. 21:34
 1/8 A kérdező kommentje:
A városligettől nem túl messze lévő iskola érdekelne, persze az sem kell, hogy teljesen ingyen legyen, 200Ft/alkalom teljesen beleférne...
2014. okt. 23. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Alfán vannak ingyenes kutyaovik.

Bár nem értem az olyan embereket akik egy szolgáltatást ingyen várnak el... Az iskolának fizetnie kell a területért, az oktatónak sőt legtöbben ezt a szabadidejükben munka mellett csinálják.

2014. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha van rá lehetőség miért fizetnék érte? Nem igazán értelek... Ha egy kocsit veszel egy kereskedéstől és ő mondjuk adja neked 10millióért, míg egy apróhirdetésben magán személytől ugyanazt a kocsit megveszed 5ért akkor inkább megveszed a kereskedőtől 10ért mert neki kell fizetnie a helyért meg az alkalmazottakért? :D Érdekes felfogás...
2014. okt. 23. 22:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Másrészt pont az Alfa(BolDog) iskolát említettem, ami bezárt, de köszönöm, hogy segíteni kívánt, egyedül a megjegyzését nem találtam idevalónak... :D
2014. okt. 23. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem én azt nem értem, hogy miért várod el, h egy szolgáltatás ingyenes legyen?
2014. okt. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KGabi0000 ***** válasza:
50%
Nem elvárja,csak kiváncsi,mert nyilván mindenki próbálja az olcsóbb megoldást választani.Miért fizetne érte,ha ingyen is talál?
2014. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is effélét keresek, de sajnos ez is csak félmegoldás, egyfajta szocializáció. Ugyanott van fizetős kutyaovi is, gondolom, az komolyabb.



[link]



Illetve még a Városi Kutyák Iskolájában (jó messze, a KOpaszi gátnál) 600 Ft egy alkalom.

2014. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sippara ***** válasza:

[link]


Ugyan nem bp, hanem Szentendre, de a hév végállomáshoz nagyon közel van a terület, és év végéig ingyenes az ovi :)

2014. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!