Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszuszoru kutyamnak levagatt...

Hosszuszoru kutyamnak levagattam a szoret nagyon kicsire. Meg tud fazni seta kozben?

Figyelt kérdés

2 kilos, nagyon kicsi, foleg most hogy rovid a szore. Ma is kiraktam az udvarra es csak ult egyhelyben es remegett, ezert behoztam. Gondolom fura neki hogy rovid a szore mert eleg hosszu volt neki, es most nincs ami melegen tartsa. Kis mellenyben vagy kabatban szoktam setaltatni most hogy rovid a szore, de abbol a hasa meg a nyaka teljesen kint van. Megfazhat?

Par milis szore van most.


Nem magyarorszagon elek, de most jelenleg 10fok van es ennyi is marad kb erre a hetre.


2014. okt. 25. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd az udvaron ücsörögni, séta közben folyamatosan mozgasd, legyen rajta a kabátja és vigyázz, hogy ne ázzon el. Igen, meg tud fázni, ha ezek közül valamelyik nem teljesül, ill. ha gyengébb a szervezete.

Máskor pedig ne ősszel vágasd le.

2014. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szokatlan neki, de ha mozog akkor nincsen gond. Így a nedves időszakra jobb is hogy rövid a szőre, nem lesz csupa poc egy séta után a bundája, megrázza magát, áttörlöd és megszáradt.
2014. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kabátkát vegyél neki ami a hasát is védi.
2014. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!