Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segitseg! Hogy veszem eszre a...

Segitseg! Hogy veszem eszre a kullancsot hosszuszoru kutyaban?

Figyelt kérdés

Van egy fekete hosszuszoru keverek kutyam.Voltam vele egy parkban es felek nehogy kullancs ment volna bele.Hogy veszem eszre?

Lecci irjatok!Nagyon aggodok miatta!



2012. jún. 3. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az ujjaiddal végigtapogatod a szőre alatt
2012. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Altalaban hol szokott kullancs lenni?(lab,hat stb)

2012. jún. 3. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Én a nyakon és a hasaalján találkozom velük. legalábbis a macskáknál úgy van, de a kutyámból is szedtem a nyakából ki. nekem is hosszú szőrű volt viszonylag.
2012. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lesz valami baja,ha csak reggel nezem meg?(a szuleim most nem biztos hogy kiengednek hozza)
2012. jún. 3. 21:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Tapogatással csak akkor érzed, ha már elkezdte magát megszívni. Szóval bőven ráér reggel is. Én is úgy szoktam, hogy simogatom a kutyát, és ha áplot szőre van (rendszeresen ki van fésülve és nem csomós), akkor ki lehet tapintani a kullancsot. Mindenesetre hasznos lenne, ha használnál rajta valami kullancs elleni védelmet!
2012. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva fogod csak észrevenni, ha már megszívta magát. Nyakon, mellkason általában.Csipesszel szedd ki, ha nem értesz hozzá vidd állatorvoshoz, majd ő kiszedi.
2012. jún. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ma reggel megneztem,de nem talaltam semmit,de atnezem most is,mert reggel siettem a suliba.

Koszonom nagyon szepen!!!

2012. jún. 4. 15:20
 8/16 anonim ***** válasza:

szia!


Többre haladsz, ha visszafelé tapogatod a szőr alatt! A mudim gyűrűs szőrében én is így nézem!

2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Koszonom!

Mik a jelei,ha egy kutya fertozott?

2012. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2012. jún. 5. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!