Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos reggel lefialt a kutyám...

Sos reggel lefialt a kutyám és most mintha nem lenne valami rendben!? Többi lent

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem állnátok..a kutyát befogadtam!kb 3hete!

Egy yorkiról vagy valami hasonló keverék kutyusról lenne szó..És mikor megtaláltam már vemhes volt!

A lényeg,h reggel 6ra lefialt a kutyus...a szülés könnyen ment...adtam neki utána egy pici cukros tejet.a doki mondta...miután megitta elkezdett erőlködni..ez kb 5-10mp-ig tartott...semmi nem jött ki belőle...2 kiskutyus jött világra..nem csipognak meg semmi,de nem láttam még egyszer sem,h szopnának!Azt mondta egy ismerősöm,hogyha nem szopnának már meghaltak vna..próbáltam őket cicire rakni,de nem akarnak szopni...lehet szoptak..nem tudom..utána észrevettem,h az anya kutyus cicje be van pirosodva forró is a csecse...na meg amikor odakúsznak a kiskutyák néha megfogja és elhátrál előlük:(

egy dobozban vannak..van benne egy törölköző és azt mindig kaparja..

Mit tegyek??nagy a baj?Nem értek én ehhez...:(

A doki csak 5től rendel:'(


2010. jan. 25. 15:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és egészségeseknek néznek ki!!
2010. jan. 25. 15:43
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy van teje a mama kutyusnak ? De az is lehet hogy be van gyulladva az emlője
2010. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy állat nem foglalkozik a kicsinyével az azért van sokszor, mert a kutya érzi, hogy a kölyök/kölykök életképtelenek, egyébként nyalogatná őket, és nem hátrálna.

Lehet nem jött ki neki még a méhlepény azért nyom, de lehet maradt még bent kutyus.figyeld, és 5-kor hívd a dokit nézze meg.Ha mindenképpen meg akarsz nyugodni, akkor neten keress egy telefonszámot ami állatklinika a közelben van azét, és hívd fel, kérdezz rá mi lehet ez, azért még fizetni nem kell, ha telefonon érdeklődsz, és kérdezd azt is meg, pl, hogy ezt az állapotot kibírje e 5 ig, mert a doki akkor rendel.Ne félj felhívni egy állatorvost, segíteni fog.

2010. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Megnyomkodtam neki és szivárgott a teje!

Én is arra gondoltam,h begyulladt az emlője!

Mit tudok addig tenni még nem rendel az orvos?

2010. jan. 25. 15:50
 5/22 anonim ***** válasza:
Orvos, tápszer (kutyásboltban is van), szoptatós dajka, próbáld meg hátha találsz addig más orvost, vagy telefonon tud valamit mondni! Ha velük vagy mindig akkor látni hogy szopnak-e.
2010. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat nyalogatja őket!!

A méhlepény az a burok??

Mert ha igen, akkor az mind2x kijött!!

Sajnos a közelben csak ez az egy doki van!!

Nem bírom ki idegekkel ezt az 1órát!

És nem lesz baj a kicsikkel ha most az autóig kiviszem őket a hidegben??

2010. jan. 25. 15:52
 7/22 A kérdező kommentje:

Egész éjszaka fent voltam vele,mert láttam, hogy készül elleni!

Így sajnos akaratlanul,de elaludtam reggel 8kor!!

Mióta fent vagyok nem láttam egyszer sem, hogy szopnának!

Kb.2órája!

És ez szerintem már sok!

2010. jan. 25. 15:54
 8/22 anonim ***** válasza:
próbáld meg őket cumiból szoptatni. a kocsiig jól bebugyolálva vidd a kutyusokat.
2010. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és az anya kutyus mindig nyalja a péráját!
2010. jan. 25. 15:57
 10/22 anonim ***** válasza:
a méhlepény és a burok nem ugyan az.a méhlepényt a kutyának meg kell ennie,tele van vitaminnal és azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos, de talán ettől jön meg a teje, ha megeszi, de javítsatok ki ha ez nem igaz.bármilyen állatorvost felhívhatsz addig.
2010. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!