Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám du. fél 4-kor lefialt,...

A cicám du. fél 4-kor lefialt, a kölykeit megtisztította majd reggel otthagyta őket. Már 2-ik alkalommal csinálja ezt. Nem nyúltam hozzá mégis morog rájuk. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Ivartalanítsam?Ha igen hol kell és mennyibe kerül?
2007. szept. 19. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az jó kérdés, hogy miért hagyja le a kölykeit. Van olyan cica, aki azért hagyja el a kölykeit, mert nem akar velük foglalkozni, "újra teherbe akar esni". Pl. ezért is "bántják" a kandúrok a kiscicákat, hogy az anyjuk újra tüzeljen.


Az ivartalanítás jó ötlet, állatorvos csinálja meg, és kb. tízezer forintba kerül.

2007. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen ivartalaníttasd, hidd e, mindketten jobban jártok ( te is és a cica is)(ja, meg a meg nem született kicsik is) . A tízezer forintos ár magas egy kicsit, én nemrég ivartalaníttattam a cicám, a lányokat mondjuk nálunk 6000 forint körül ivartalanítják. Attól függ, merre laksz. Én a nyugati határszélen. De hidd el, sokkal jobb lesz neki is és nem kell állandóan az újabb és újabb kicsikkel foglalkozni, gazdit keresgélni, arról nem beszélve, hogy mi lesz velük, ha nem találtok nekik gazdit...
2007. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!