Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a hírekben hallott...

Mi van a hírekben hallott meglőtt "harci kutyával"?

Figyelt kérdés

Megdöbbenéssel hallottam hogy 3x!!! lőtték meg a rendőrök még csütörtökön, majd elvitte a sintér, és elvileg ma látta állatorvos (ha megérte egyáltalán). Ez nem állatkínzás?

Hogy lehet így bánni egy kutyával?



2014. okt. 27. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kíváncsi vagyok, te mit tettél volna a rendőr helyében. Én is nagyon sajnálom a kutyát, ettől függetlenül ha épp egy másik kutya életét veszélyeszteti, plusz embert is megsebesít, akkor nem a "kutyusmutyus léccilécci gyereide" a megoldás. A rendőr hatáskörében az van benne, hogy ilyen szituációban úgy intézledjen, hogy a veszély megszűnjön. Nyilván ehhez 3 golyó kellett.

Amúgy a kutyus jól van, nincs semmi baja. Most a hatósági állatorvos döntésén függ, hogy elaltatják-e.

2014. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja. De nem 1, mhanem 3 kutyát támadott meg, az egyiknek amputálni kellett a lábat. A rendőr meg előírásnak megfelelően tette a dolgát. Mit kellett volna? Megdobálni virslivel, hátha az jobban érdekli? Vagy közéjük nyúlni, h most az ő kezét vágják le? Hiszed vagy sem, a rendőrök is emberek, a 90%a szereti a kutyákat, de van egy szabályzat, amit neki be KELL tartani.
2014. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy terroristat meglo a rendor es az belehal a seruleseibe (pont a napokban volt ilyen hir, nem Magyarorszag persze), akkor mindenki egyetert, de ha szegeny kutyaval tortenik ugyanez, miert szidja mindenki a rendort? En is sajnalom a kutyat, de a hirek szerint sulyos seruleseket okozott, megis mi lett volna a megoldas, jutalomfalattal elcsalni, ha nem sikerul, akkor legfeljebb kinyir par kutyat es esetleg a gazdaikat is?
2014. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem azzal volt a baj, hogy meglőtték. Mert tudom, hogy ilyenkor ezt kell tenniük. Hanem hogy akkor vagy öljék meg (szenvedés nélkül), vagy vigyék utána állatorvoshoz.

azon döbbentem meg, hogy 3 golyót kapott a kutya, és több nap múlva látja csak orvos, ha megéri... Addig ő is szenved.

2014. okt. 28. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Már latta doki, nem 3 nap múlva. Semmi baja.
2014. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha agyonlőtte volna, most halott lenne. Így él, és kutya baja.

Az meg, hogy 3 nap múlva látta doki, csak RTLklub híradó féle botránycsinálás.

2014. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!