Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kan boxer tényleg nem...

A kan boxer tényleg nem szereti annyira a simogatást?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam,hogy inkább kitérnek a kanok a simik elől.Ez igaz?
2014. okt. 30. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemcsak a boxerek és nemcsak a kanok...

A boxerben elég erős őrző-védő ösztön van. Alapvetően nem egy bizalmaskodó kutya. Persze kivételek mindig vannak.


Nekem a kan vizslám nem szereti ha idegenek piszkálják ha nem vagyok ott. És van hogy előlem is kitér, főleg ha "dolga" van.

2014. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a boxer elég ösztönerős, de hogy nem szereti a simogatást, az kizárt :D Gyakorlatilag bármilyen más kutya hamarabb tér ki a simi elől, mint egy boxer :D
2014. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam 2-es, de az egyik oldalon láttam hogy a kanok annnyira nem szeretik ,mint a szukák..
2014. okt. 30. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Átküldöd privátba, hogy hol találtad, léci? (:

Nyilván van benne valami igazság, mert a szukák minden fajtából alapvetően egy kicsit bújósabbak, társaságkedvelőbbek, de, hogy a kan boxer pont nem szeretné a simogatást... Én nem úgy láttam :D

2014. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Boxerről még eddig azt hallottam, hogy szereti. Viszont a kan beaglem egyenesen utálta a simogatást.
2014. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Attól függ, hogy érted a kérdést. Arra vagy kíváncsi, hogy ha Te magad vennél egy boxert, és kan, akkor nem szeretné, ha simogatnád, vagy arra vagy kíváncsi, hogy ha lenne egy kan boxered és mindenki simogatni akarná, aki nem családtag, akkor azt hogy viselné? Nekem volt kan boxerem. Családdal egy bújós macska volt! Úgyhogy az nem igaz, hogy nem szeretik a simogatást!!! Míg kölyök volt, addig mindenkinek örült, de 1 év körül már csak tovább ment, mikor megsimították, ennyi. És ez így van szerintem jól! Otthon meg folyton a fenekemben volt, mindenhová jött utánam, mint egy cica. Van még egy szuka kutyám-más fajta. Na ő meg érdekes, de még tőlünk sem igényli a simogatást. Szóval a boxer nagyon is simulékony a családdal, ha kan, ha szuka.
2014. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sanyi307 válasza:
Imádja ha simogatjak, nekem 3 kanom volt mindegyik szerette, szereti !
2014. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.!:)
2014. nov. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!