Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta lenne jó...

Milyen kutyafajta lenne jó idősebb emberek számára?

Figyelt kérdés

A kutyát letudnák rendszeresen mozgatni, a kert is nagy.. Idejük is van elég.

Berni pásztorra vagy border colliera gondoltunk elsőre



2014. okt. 30. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

"A kutyát letudnák rendszeresen mozgatni"

Mit is jelent ez konkrétan? Hány óra egy nap? És micsoda?


"a kert is nagy"

A kert csak egy nagy ketrec, a kutya nem fog magától körbe-körbe szaladgálni, mint akinek elmentek otthonról. Ráadásul pár hónap után már semmi újdonság nem fogja ott érni. Kb mintha neked azt mondanák, hogy "nagy szobád lesz", akkor elleszel ott életed végéig és ki se mozdulsz?


Border colliet semmiképp. Ha utánaolvastál volna, akkor tudnád, hogy a border munkakutya. Egyáltalán mekkora összeget tudnának rászánni a kedves idősek egy kutya megvételére? Mert a fajtatiszta 100 ezernél kezdődik...

2014. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menhely. Ott nagyon sok olyan kutya van amiket kifejezetten idősebbb emberek melllé ajánlanak.

Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Naponta kb másfél órát tudnák mozgatni, utánaolvastam és tudom h a bordel collie nem való nekik csak ők azt szeretnének... egyáltalán nem fontos h fajtatiszta legyen,lehet hogy akkor megpróbálunk egy menhelyet :)
2014. okt. 30. 18:59
 4/4 compactegon ***** válasza:

[link]


remélem látszik a kép

2014. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!