Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Julius-9-es hámoknál mi a...

A Julius-9-es hámoknál mi a különbség a power és a TPP hámok között?

Figyelt kérdés

Mert én így szemre nem látok különbséget.

Power: [link]

TPP: [link]


Egyébként milyenek ezek a hámok? Érdemes megvenni ha többnyire csak sétához és ritkán egy kis nyomkövetéshez, hurkázáshoz használnám? Vagy egy egyszerű fressnapfos hám is úgyanúgy megteszi?


2010. jan. 26. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kicsit már, a powerhámnak nagyobb a fenti része. Szerintem jó, énis szeretnék a kutyámnak amint már megtanul normálisan láb mellett jönni. :)
2010. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*más
2010. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A TPP hámok kifejezetten sétáltatásra, lazább körülményekre, hobbikutyáknak valóak, és nem rendelkeznek semm fényvisszaverővel, és oldalkarikával nem lehet kérni. Lazább, gyengébb anyagból készül, mint a power. A TPP átázik (tapasztalat), a power nem, úsztatásnál. Sokkal nagyobb a szakítószilárdsága a powernek.

A TPP hámok nem bírják ki a csibészelést (őrző védő), ahol a kutyák brutálisan rángatnak, nem lehet szánkót/kiskocsit húzatni velük, és nem olyan minőség.

Én inkább a power ajánlom, sokkal tartósabb, bár a TPP olcsóbb, a power jobban megéri az árát. Az én kutyámnak is most rendeltem új powerhámot, az előző két és fél évig húzta, heti háromszori 3 órás, intenzív kutyaiskola, teleken mindennapos szánkóhúzás és nyáron gyakori canicross és úsztatás mellett.

Üdv!

2010. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!