Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sorba raknátok a tápokat, a...

Sorba raknátok a tápokat, a legjobtól a legrosszabig? és melyiket választánátok, és melyiket nem. Miért?

Figyelt kérdés

1, NUTRA GOLD gabonák nélkul!

2, N8D Low grain búza, zab

3, FITMIN rizs, kukorica

4, ONTARIO krumply, kukorica

5, ACANA Adult zab

6, BRIT CARE rizs

7, BRIT CARNILOVE gabona nélkul


Vagy ha tudtok jobbat hasonló árkategóriában, akkor lelehet írni. Nagyon fontos lenne ez most nekem, mert nemtudok választani :( Jó volna ha nem lenne gabona benne, vagy csak minimális :)


Koszonom


2014. nov. 1. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én gabona nélkülit mondanám mindenképp!

De nagyon nem mindegy az sem, hogy milyen kutyusnak lesz és mennyi a fehérje stb. tartalma (magas fehérje tartalom nem jó egyiknek sem, 30% fölöttinél rámehet a veséje hosszú távon ill. egy nagytestű kutyának még ennél is kevesebb kell és az sem mindegy, h sportol-e vki a kutyával vagy sem). Jó lenne tudni a pontos összetevőket (mik állnak az első helyen stb.)


Bár a TOTW Pacific Stream tápját nem írtad fel, de én ezt ideálisnak tartom (nincs benne gabona, jók az összetevők és 25% körüli a fehérje tartalma) - ha árban belefér neked, én ezt javasolnám.

2014. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még belevenném az Orijent és a Wildernesst is. 70-80% hús...

Csak egyes kutyáknál túlzott bűzmirigytermelést okoz. 2000-2500 ft/kg.

2014. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Tehát a kutya, akit az Isten húsevőnek teremtett ne egyen húst? :)))

2014. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az Orijen már nagyon drága, ezek árak kozott vagyok muszáj vacilálni. Amugy a kutya amstaff, 4 éves lassan, és kozepes aktív :)

A totw-azert nem írtam fel, mert 2x is probáltam vele etetni és a kutyának udnorral kellet ennie azt, budos volt, és a hasa is ment tole :/

2014. nov. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!