Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot választanátok?

Melyik tápot választanátok?

Figyelt kérdés
ACANA, Essential, ...Brit, Royal Canine...vagy valami ,,jobb,, :) Ezektol drágább már nemmegy :)
2014. jún. 5. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Royalt biztosan nem. Acanát nem tudnám megfizetni, de nem is szimpatikus. Most Brittel és Joserával etetek.
2014. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Acana, ha nincs rá keret én még a Britre esküszöm.
2014. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Taste of the wild halas tápját
2014. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen kutya és mennyi idős?
2014. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Adryenn13 ***** válasza:
AZ AZP, Eukanuba nagyon jó tápok. Kevés kell belőlük, mert szuperprémium tápok, megvan bennük minden ami kell egy kutyusnak, a táp 85-90%át hasznosítják, kevesebb ürülék + a napi etetési költség is kevesebb.
2014. jún. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Brit, vagy Josera.
2014. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Taste az nemjó, kétszer is próbáltam, a kutyusnak nem ízlik, sok kaka van tole, és semmi haszna nálunk nem vált be



A kutyám 3,2 éves amsztaff és pitbul keverék. Kozepes aktív :)


a Britet sokan mondják, de nem értem miben olyan jo .... az osszetevok nem jobbak az acanánál....de komolyan nemtudom...a Brit meg brit kozt is van kulombség ugye? mármint van a kék zacsis, az sztem nemjo... akkor a fehér zsacsist kell venni? abba nincs gabona vagy valami felesleges dolog? a Joserát nem próbálnám ki, annak az osszetevoje nem smakkol....



és az Essential? senki nem próbálta?

Erool a Britrol érdeklodnék még :)

2014. jún. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!