Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a mozgasigenyr egy 3...

Mennyi a mozgasigenyr egy 3 hónapos bolognese kiskutyusnak? Kb mikor lett nektek szobatiszta a kutyatok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A bichonoknak kistesű kutya létükre elég nagy mozgás és foglalkozás (!) igényük van, napi legalább 45-60 perc aktív séta és sok-sok játék, tanulás, kirándulás meg egyéb "közös progtam" kell nekik (én pl. agilityzek az enyémmel, nagyon ügyes).

Az enyém kb. 4 hónapos korára már teljesen szobatiszta lett.

2014. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kölykök aktívak.

Annyit mozgasd amennyit bír. Ha csak 20 percig szalad a labda után akkor csak annyit.Nem szabad túl erőltetni őket.


Szobatisztaság leginkább rajtad áll.

Minél sűrűbben viszed le annál hamarabb lesz szobatiszta,de mivel kistestűek egy picit tovább tart nekik a szobatisztaság,mert kicsi a húgyhólyagjuk.

2014. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Bishon havanese kutyám 1 órán át fut a bicikli mellett.


2 hónaposan 2 kilós volt,

3 hónaposan 4 kilós,

4 hónaposan 6 kilós.


A te kutyád gondolom kisebb.

2014. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3!!


4 hónaposan 6 kg a Havanesed? :O


Téged jól átvágtak.


A Havanese felnőtt kori testsúlya nem haladhatja meg a 6 kg-t. Bőven lesz a kutyád 7-8 kg.

2014. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony, az már túl sok egy havanese-nek. Az enyém 6 kg 3 évesen, és az is már a legfelső határ. Bár ő azért ennyi, mert nagyon izmos a rendszeres agilitytől, meg a sok mozgástól. (2-es voltam)
2014. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 1-es, nem 2-es :D
2014. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!