Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szüleim megszeretnének...

Little Roo kérdése:

A szüleim megszeretnének "lepni" egy kiskutyával, amit nekem kellene kiválasztanom és nem tudok dönteni a bichon bolognese a csivava és a yorki között. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Elsősorban tulajdonosok véleményét várnám.És hogy lefixáljam tudom hogy minden kutyus egyéniség és hasonlók.Boldog tulajdonosa vagyok egy golden retrievernek és mellé szeretnénk egy kis boldogság csomagot.

2014. okt. 28. 00:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
bichon
2014. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
34%
Az említettek közül a bichon hasonlít leginkább egy kutyára. Én azt választanám. 😊
2014. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
37%
Nekem Yorkim volt,imadtam mert egy tunder,de iszonyat porgos kutya volt,es mindenre meg tustam tanitani tobb kevesebb sikerrel..kiveve arra hogy ne pisiljen a lakasba,vagyis csak a pelusra:(
2014. okt. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
a Bishont tartom még a legstabilabbnak egészségügyi szempontból a 3 fajta közül.
2014. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeretnétek még egy kutyát, miért nem inkább a menhelyről választotok egyet? Ott is vannak kistestű kutyák.
2014. okt. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
A csivava macerás kutya,a többit pedig kennelből,garanciával vegyėtek,különben nem biztos,hogy azt kapod,amit szeretnėl.A yorki terrier,így elég temperamentumos kutya,a bichon sem inaktív,de simulékonyabb.
2014. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Én a bichont választanám. Manapság mindenkinek yorkija van, és szerintem egyáltalán nem jó fej kiskutyák, plusz agyon vannak szaporítva, ideggyengék, betegesek. A csivava is cuki, de szigorú nevelés kell neki, mert nagykutyának képzelni magát, és képes rendesen megtámadni a gazdája családtagjait is.

Én a bichont választanám. Kedves, okos kis lények, boldogok a kertben is, lakásban is, persze ilyen hidegben most főleg a lakásban kell majd tartanod.

De egyébként te döntesz, olvasgass utánuk, aztán válaszd amelyik jobban tetszik.

2014. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ugye tudják a szüleid hogy tenyésztőtől kell kutyát venni és lehet várni kell mert nincs azonnal? Amúgy bichon. A yorkie terrier sok vele a munka . De egyik fajta sem baba! Olyanok mint a goldened
2014. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
bichon-t válassz nekem régen volt bichon bolognese kutyusom tündéri volt és okos is :D és hát mikor haza értem áhh az az öröm olyan produkciókat csapott le hogy nem bírtam leállítani :)csak a parvo elvitte :(
2014. okt. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Azért nem menhelyről hozunk mert jártam már pórul olyan kutyussal....és a szüleim is úgy döntöttek hogy most rászánják a pénzt.

Tudom hogy tenyésztőtől kell vásárolni.A goldenemet is tenyésztőtől hoztuk :) Elmondtam nekik hogy nézzék azt hogy folyik-e a szeme,nedves-e az orra és hogy a kölyök hogy áll a többi ott lévő kutyushoz.

Tudom hogy nem játékok és azt is hogy az ilyen kicsike test is rejthet egy dobberman szervert.Sokat nézelődtem utánuk és tudom hogy nem szabad babusgatni őket...Mindegyik kutyus után,rengeteget olvastam,de azért más az ami egy könyvben le van írva és az amit tapasztalnak..Ezért tettem fel a kérdést.

Amúgy a yorkienál én is aggódom a kutya gyárakból származó kutyosok miatt.Mert nem az hogy az újdonsült gazdit megviseli...de a kiskutya életére is kihat az adott ember kapzsisága.Régen a labradorom származott ilyen helyről,akit csak azért is elhoztam onnan,hogy ne keljen ott élnie és lennie.Tehát ezzel is van tapasztalatom...

2014. okt. 28. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!