Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha Kántor egy aknától...

Hogyha Kántor egy aknától halt meg, akkor hogy lehet kitömve kiállítva? Elméletileg darabjai hullik aki egy aknára lép nem? Vagy akkor hogy halt meg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


gondolom, nem érte olyan közvetlenül a robbanás, vagy az akna nem robbant olyan nagyot...elég morbid a kérdésed...

2014. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD Ez tényleg érdekes, bár én nem tom, hogy aknától halt volna meg... Én úgy tudtam öregségben. De, ha aknától, akkor vagy nem robbant-szét csak repült 15 métert, vagy nem Ő van kiállítva.
2014. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"Aztán 1964 áprilisában éppen egy bűnözőt üldöztünk a Fertő-tónál, amikor a vizenyős területen egy a határzár miatt elhelyezett aknára lépett. Olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az állatorvos azonnal elaltatta."


Ebből következően nem "hullott darabjaira".

2014. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg úgy tudom hogy Kántor van kiállítva, mellette pedig az a kutya aki a filmben szerepelt.

Én nagyon régen láttam egy riportot a színésszel és a filmbeli Kántor gazdájával, akik meglátogatták a múzeumban őket.

2014. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!