Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő milyen kutya? Fajta tiszta,...

Ő milyen kutya? Fajta tiszta, vagy keverék? KÉP!

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy szerintetek is csodaszép? :)



#faj #tenyésztő #állat törzskönyv
2014. nov. 3. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ír farkaskutya.

Mivel a képen a másik kennelben is ilyen van, valószínű egy tenyésztői kép, tehát fajtatiszta.

[link]

2014. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ír farkaskutyának néz ki de törzskönyv nélkül ezt lehetetlen megmondani, hogy keverék-e vagy sem. Mindenesetre Ír farkas jellegű az 100%.

Amúgy igen, nagyon szép én is imádom az Ír farkasokat. :) Bár én jobban szeretem a világos színt. :)

2014. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják az előttem szólók... Ír farkaskutya! Angolul Irish Wolfhound. Agárféle és nagyon kedves, jó kutya :)

Az egyik legnagyobb kutya a világon kb. 90cm a marmagassága...

2014. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinetm gyönyörűekk, kár, hogy sokan nem osztják a véleményemet és hogy ennyire ritka fajta Mo-on. Ugyan sajnos még nem láttam élőben, de az alapján, amiket olvastam róla, nagyon szívesen lennék ír farkas tulajdonos. Szerintem egy ilyen kutyához fel kell nőni, meg kell érni, hogy az ember gyönyörködni tudjon a szépségüken, eleganciájukban, önállóságukban.

Igaz, ha választhatnék, inkább barzojt választanék, de egy ír farkast sem utasítanék vissza, ha az ölembe pottyanna. :)

2014. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ír farkas kutya.
2014. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!