Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A huskym nem tud kaksizni...

SOS! A huskym nem tud kaksizni mit tegyek? Szenved szegeny

Figyelt kérdés
arra ebredtem ma reggel hogy a huskym yoszorog nem jon neki a kaksi szerintem szorulasa van. Hogyan tudnák enyhiteni a fajdalman.

2014. nov. 4. 12:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nyöszörög
2014. nov. 4. 12:18
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi sem egyszerűbb: vidd orvoshoz!
2014. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Vidd orvoshoz sürgősen, mert bélelzáródása is lehet, amitől elpusztulhat. Jó esetben kap egy hashajtó injekciót, és rendbe jön. Ne hagyd szenvedni!
2014. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha már nyöszörög szegény,akkor tuti baj van.Orvos minél előbb.Ha nem nyöszörögne,akkor adhatnál neki paraffin olajat a kajájába keverve. Szardínia -tej kombó is beszokott válni.
2014. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

MIÉÉÉÉRTTTT????

De most komolyan, miért??? Miért van, hogy adott egy kutya, aki szenved, láthatóan fájdalmai vannak, gazdi meg itt várja a jobbnál jobb házi praktikákat??? Ha te szenvedsz és fáj valamid, mit csinálsz? Anyádék mit csináltak? Arra vártak, hogy majd elmúlik magától? NEM, elvittek ORVOSHOZ!!!


Vidd már el azt a szerencsétlent, ne adj neki semmi olajat, semmi szutykot, ha bélcsavarodása van (ami könnyen lehet) akkor ilyen házi praktikákkal 24 óra alatt ölöd meg! Kapcsold ki a gépet, vagy a telefonod vagy mittudom is én, hogy honnan netezel, póráz a kutyára és irány a doki, ne itt várj tök laikusoktól olyan problémára megoldást, amihez szakember szükséges. Merthogy itt aki tippet tud adni, az egyik sem doki, így látatlanba úgy diagnosztizáljuk és kezeljük félre a kutyád, ahogy a nagykönyvben meg van írva...

2014. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy a kutyádnak bélcsavarodása van. Ha elvinnéd egy állatorvoshoz, tudna segíteni a problémán!
2014. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kozben mar kijott egy kolbasznyi kaksi most mi legyen. Erdemes meg orvoshoz vinni? (Az autonk le van robbanva)
2014. nov. 4. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha veled történt volna ez, mit csinálnál? Ha szereted a kutyád, meg kell oldanod! Más is megoldja! IGEN, VIDD ORVOSHOZ!
2014. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jolvan akkor felnyalabolom a kutyat es viszem az orvoshoz
2014. nov. 4. 13:28
 10/12 A kérdező kommentje:
vissza jottem az orvostol, kijött szegenybol minden
2014. nov. 4. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!