Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Tényleg csak receptre...

SOS! Tényleg csak receptre lehet kapni féreghajtót? Mit csináljak a kutyával?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy megdöglik mert puffad fel és másznak belőle ki a férgek. Mivel a házfelujitás közepén vagyunk orvosra nem telik. Mit csináljak? A férjemet elküldtem zooboltba és ott azt mondták csak receptre van. Nem lehet valahogy hozzájutni? Etettem vele 1,5 gerezd fokhagymát ez esetleg segithet?
2014. nov. 4. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Állatpatikában kaphatsz recept nėlkül,,csak tudni kell a kutya súlyát kb.és több adag kell neki.Ha súlyosan férges a doki adna mellé még antibiotikumot,meg immun erősítőt,de ha nincs még mindig jobb bármilyen féreghajtó,mint hogy így maradjon.Ne lepődj meg,de lesz amikor kaka helyett is egy rakás férget ürít,de azok már döglöttek.
2014. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja és a patikában u.azt adják,mint amit a dokinál.A lényeg,hogy ne a száz forintosat add be neki,hanem egy jobb fajtát,ami kb.ötszáz forint.Azok már szėles sprektumu,hatékony készítmények.Mellesleg nekem is azt mondták egy ilyen boltban,hogy csak receptre kapható,de az a humán készítményekre igaz.Azóta is állatpatikãban veszem.
2014. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerült rendelnem a netröl, igaz nem olcsó de megéri csak ne pusztuljon el szegény mert nagyon megkedveltem . De ha most elvinním orvoshoz akkor vizsgélati dij meg minden...nem fizetném 10 ezer alatt. Igy meg 4 ezer lesz szállitassal együtt
2014. nov. 5. 07:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya sajnos havonta annyit minimum elvisz.
2014. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen elvisz. Most egyrnlőre a ház fulijitása a lényeg, addig sajnos marad hogy én ápolgatom. szerintem még igy is jobb mint ha hagyon elütni vagy éhenhalni... Itt melegbe van kap enni inni
2014. nov. 5. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!