Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhesség után az anyakutya...

Vemhesség után az anyakutya mennyire lesz fáradt?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy már egy hete megszülettek a kicsik minden oké az anyával megkapta a szükséges kezelést is de sokat alszik, ez normális ilyenkor gondolom?! És az is normális hogy a kicsik állandóan cicin vannak és 20 percenként vmelyik mindig éhes és visit?
2014. nov. 4. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez így.
2014. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy hete megszülettek.és állandóan "cicin"vannak az igen.Azt látni kellene,hogy fáradságról vagy netán valamilyen jellegü betegségtől alszik sokat.Az hogy sokat van közöttük normális ,viszont ha az én kutyámról lenne szó legalább egy lázmérést végeznék.Az ellés főleg az első megviseli az anyakutyát ,de nem egy hétig!
2014. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az első ellése. Mértük a lázát nem is egyszer, nem lázas. Nagyon jó az étvágya is, nem kedvetlen mert ugat ha kell sőt még játszottam is vele tegnap de pár perc után el is fárad. Ennyire lefárasztaná a kicsik szoptatása? Külön szoktuk zárni egy egy fél órára vagy max órára addig mászkál az udvaron vagy ül, de ha vissza engedjük a kicsikhez akkor teljesen kimerül és egyből elalszik.
2014. nov. 5. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!