Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelban az lehallatszik az...

Panelban az lehallatszik az alsó szomszédhoz, ha a kutya kaparja a járólapot?

Figyelt kérdés
Persze minden lakás más egy kicsit, de akinek van tapasztalata, megírná? Kinél hogy, és mi hallatszik át?
2014. nov. 4. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy hálisten nem lakószobák fölött kapar hanem az előszobában. Leszoktatása folyamatban!
2014. nov. 4. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legbiztosabb, ha becsöngetsz és megkérdezed az alattad élőt.
2014. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan nem panel hanem társasház, de:

Felettünk egy idős pár lakott, a néni csak bottal tudott járni, és nem hallottuk. Nagyon minimálisan az volt hallható ha eldőlt a bot, mert ugye az nagyot csattan. Szóval nem hiszem hogy a kutya gond lehet.

Most egy rövid ideig albérlők voltak felettünk, néha vendégeskedett náluk egy tacsi, de csak onnan tudtuk ha találkoztunk a lépcsőházban. Az enyém néha ugat, akkor elég jól, és a nő megjegyezte milyen csendes kutyus (NEM irónikusan, kellően jó viszonyban voltunk hogy szóljon ha gond van)

A panelnál lehet hogy még a társasháznál is vékonyabb falak vannak, de nekem ez a tapasztalat

2014. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem le lehet hallani. Én a békesség kedvéért leszólnék nekik, biztos értékelnék, még akkor is, ha esetleg nem tűnt fel nekik.
2014. nov. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, baromira lehallatszik és nagyon zavaró. Volt felső szomszédban kutya, nem rá haragudtam, a gazdájára, mert nem igaz, hogy nem lehet leszoktatni vagy eleget foglalkozni azzal a szerencsétlen állattal, hogy ne kaparjon napi 24/7. Valahogy szoktasd le mielőbb, mert senkinek sincs végtelen tűrőképessége.
2014. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Panelja válogatja. De valamennyire biztos lehallatszik. kérdezd meg az alattad lakót mennyire hallja. És persze azt is elmondhatod, hogy folyamatban van a leszoktatás is. :-D


Amikor az én kutyám kölyök volt és nem lehetett még sétáltatni, sokat játszottam vele a lakásban, volt hogy labdáztunk is.

Megkérdeztem az alattam lakót zavarja-e a dolog és megkértem legyen kicsit türelemmel,amíg a kutya sétáltatható lesz. Szerencsére semmi baj sem volt.

2014. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!