Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagy kérdés: Miért kergetik...

A nagy kérdés: Miért kergetik a kutyák a saját farkukat? :D

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy válasz: TESTILEG és LELKILEG egészséges, értelmesen foglalkoztatott, nem unatkozó kutyák nem csinálják. Tehát ez nem normális és főleg nem vicces dolog... Lehet az oka fájdalom, vala idegen test, láttam olyat akinek tályog volt rajta. És lehet idegrendszeri probléma, sokan ok nélkül kergetik, van aki csak idegességében, de egyik sem jó.
2010. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én ha ilyet látok, nem tudom abbahagyni a röhögést! Próbálom, de egyszerűen megszakadok! :D
2010. jan. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyon el akarja kapni. Nincs abban semmi rossz, majd belefárad.
2010. jan. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszi, az a zsákmány.. játszik..
2010. jan. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Az én fehér pulim is szokta. De pusztán csak azért hogy engem felvidítson. Ha látja rajtam hogy rossz kedvű vagyok ezt eljátssza, komolyan. És amikor azt mondom neki hogy gyorsabban, na akkor aztán belelendűl. Nincs semmi idegrendszeri problémája, ő egy kiegyensúlyozott, és jól nevelt kutya.
2010. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van az első válaszadónak!!!


És itt van ugyan ez a kérdés!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__167620-mit-je..

2010. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem azért,hogy beleokoskodjak de akkor minden kutya idegrendszeri problémával küzd? Mert akárhány gazdival beszéltem akkor az mind azt mondta,hogy az ő kutyája is kergette a farkát. ( nem folyamatosan , 1szer -2 szer)


Nekem is van egy kutyám egyszer kergette a farkát.. Az enyém is idegbajos?

2010. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért kergeti mert unatkozik, nincs jobb dolga :D nekem is szokta és kikérem magamnak A KUTYÁM EGÉSZSÉGES testileg és lelkileg is. ez olyan bolond szokás:D
2010. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de 3 kutyám van. Egyik sem kergette soha a farkát, sőt az előtte lévő egyik családi kutya sem. Ja hogy nem szaporítótól voltak, minden nap sétáltak, kutyaiskolába jártak? Hoppá... Már az is elég nagy baj a kutyának ha unatkozik... Egy teljesen boldog kutya ilyet nem csinál. Vagyis elnézést kell kérnem... Az egyik kutyám csinálta egyetlen egyszer! Amikor 3 hétig kórházban voltam, és csak etetni jártak hozzá, mivel másokat nem fogad el! Na szerintetek az egy teljesen boldog és normális kutya mi? Meggyógyultam, hazajöttem és azóta nem csinálta soha... Nem csak idegrendszeri baja lehet, unatkozhat is, vagy nem tudja máshogy feldolgozni a stresszt (dokszor látok örjöngve forgó kutyákat amikor valaki megy el a ház előtt) de semmiképp nem normális. Ha nem hiszitek a ti bajotok nevessetek szegény kutyátokon, de szerintem vannak szakértők akik nálatok többet tudnak a kutyákról, és szerintük sem normális és vicces dolog.
2010. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13.07 vagyok. Én sem akartam semmi olyat mondani de nekem se csinálta a kutyám csak 1 szer. És kérdezem hogy már akkor az enyémnek is baja van? Lehet hogy unatkozott mert himlős lettem és azért azzal nem mehetek ki az udvarra játszani , sétáltatni. Bocsi OFF.
2010. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!