Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e olyant a kutyával...

Lehet-e olyant a kutyával megszoktatni, hogy a nap délutáni részében pár órára bejöhet a házba, de éjszakára, s délelőttre muszáj kint maradnia?

Figyelt kérdés

Van egy golden retrieverem, akit sajnos nem engedhetek be a házba. Az udvaron elég jól érzi magát, napközben sokat játszom vele és sokat vagyunk kint (nincs egész nap egyedül). De sajnos lehet, hogy az együtt töltött idő rövidülni fog a munkám miatt.

Azért kérdem, mert sok helyen olvastam, hogy a kutyák igazságtalannak érzik, ha valamit néha szabad, néha nem. S nem értik, hogy miért nem lehet valamit mindig. Van még valaki, aki a kutyáját csak bizonyos napszakban engedi be?


2014. nov. 6. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Siman. Te dontod el, mikor johet be, ennyi.
2014. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet ilyet csinálni, de nem egyszerű. Annyi az egész lényege hogy sose döntheti el a kutya hogy mikor megy be és mikor nem.


Csak és kizárólag akkor mehet be amikor te engeded be. Nem napszak hanem engedély függő a dolog.


Nekem így van a kutyám az ággyal. Magától nem mehet fel, de ha felhívom akkor igen.

2014. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel még erősítesz is a falkavezér pozíciódon. Jogokat adhatsz neki (házban lét) de ha úgy érzed, ki is küldheted.
2014. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!