Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkim állandóan kakit...

Ramada kérdése:

A yorkim állandóan kakit eszik és száraz gilisztákat meg különböző bogarakat szed össze Általában befut a kocsim alá és addig nem jön elő még a csemegéjét el nem fogyasztotta. A délutáni csemegéje a nyest kaki. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Próbálom nevelni,megrázom a nyakánál kapott már újsággal is de mindennap azt nézi mi van a földön ami neki való.Utána meg élvezi ha kergetem aztán elbújik és megeszi.Nem szeretném ha beteg lenne a nyest ürüléktől.Sajnos rengeteg van ahol lakunk.
2012. okt. 22. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj,de borzasztò neveletlen a kutyád! Ütni nem szabad! Te vagy a domináns, igen is tessék rászòlni, h fùjj nem szabad! Nekem is van yorkim, de ilyet nem szabad engedni neki! Meg fog betegedni!
2012. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sippara ***** válasza:
Ha megnevelni nem sikerült, akkor pórázra veszed szépen (mert neveletlen kutya ne legyen póráz nélkül), és ha valamit a szájába vesz, akkor magadhoz húzod és kiveszed a szájából a cuccot.
2012. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Porázzal nagyon szépen sétál.Azért engedem el mert szoktatom hogy anélkül is menjen.Elkényeztettem ezt tudom,megfogadom a tanácsokat.Akkor marad a poráz.
2012. okt. 22. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Addig póráz amig szòt nem fogad! :-) okos kiskutya, gyorsan tanul.
2012. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sippara ***** válasza:

Harmadik válaszoló vagyok.

Hogy haladtok azóta? Minden rendben veletek? Megoldódott a probléma, vagy maradt a póráz?

2012. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!