Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kölyök etetése?...

Amstaff kölyök etetése? (többi lent)

Figyelt kérdés

9 hetes boci szemű kölyköm van, és arra lennék kíváncsi hogy milyen fajta tápot adjak neki, mert tudok jó márkákat, de nem merek csak úgy tudatlanul belevágni.

Szóval hallottam olyat hogy bizonyos táp megnyújtja a kutyust, és olyat hogy túl sok fehérjét tartalmaz, olyat hogy vakarózik tőle a kutya stb...

Nem tudom ezek az állítások mely tápokra igazak, mert nem emlékszem már, de ezeket olvastam.

Szeretnék jó tápot adni a kicsinek, és olyat amitől nem lesz aránytalan teste!

Üdvözlök mindenkit!



2014. nov. 6. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Royal Canint, acanát, Eukanobát nem ajánlom, ezek nyomják a kutyát. A Chappi és tsa-it sem.

Én Josera Kids-et adok a 7 hónapos amstaffomnak, de váltok, mert 11.500.- ról felemelték az árát 13e-re. Josera Adult Fitness-t fog kapni.

De: az első hónapokban ez lesz a menetrend: nyúlik, gebe lesz, majd nem nyúlik, úgyhogy daginak látszik, aztán megint nyúlik...

Én ízületvédőt is adok neki.

2014. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eukanoba (elírtam, bocsi)
2014. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Eukanuba akart lenni :)
2014. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a josera kids-et ajánlom.
2014. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

josera kids- 1,5 éves koráig kapta a nagytestű kutyám.

szuper!

2014. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Eleinte mindenképpen azzal etesd, amit a tenyésztőnél is kapott, majd lehet átállni másra ha azzal nem lennél megelégedve.

Én a staffimmal végigpróbáltam egy csomó tápot, de végül a nagy mumus Royal Canin jött be a leginkább, normális volt a széklet, jó súlyban is volt tőle és bárhol beszerezhető.

A második kutya is azt kapott eddig, de most gazdasági okok miatt váltottam brit prémiumra, és neki meg az sokkal jobban bejött, már most szebb és puhább tőle a bundája míg az elsőnek meg pont fordítva volt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy kutyánként változik, hogy melyiknek melyik táp a jobb.

2014. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Teleki Norbert válasza:
0%

Nekkemis amstafom van most 6hetes.

Darling juniort adok neki. Meg melegitem a mokroba 20másodt percre majd oda adonm.

2014. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy épeszű...
2014. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Teleki Norbert!


Egyetértek az utolsó hozzászólóval!

2014. nov. 9. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves Teleki Norbert! Köszönjük, hogy te is hozzájárultál, hogy újra napirendre kerüljön a pit bull törvény...
2014. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!