Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma hoztunk haza egy 8 hetes...

Ma hoztunk haza egy 8 hetes Labrador kölyköt. Virgonc volt a tesóival, ám amint beültünk a kocsiba, szótlanul ült. Első éjjel nyugtalan lesz? Van szagminta is a szüleiről

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az első éjjelen lesz nyugtalan. Kiszakították a falkájából, pár napba beleellik míg megszokja az új közeget. Tenyésztő nem mondta?
2014. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mégis most lett elszakítva a családjától majd lassan megszokja az új helyét akkor újra virgonc lesz :) de az nincs kizárva hogy az első pár napban kicsit sírni fog esténként, a mi első kutyusunk is ilyen volt.
2014. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyem meg, kicsit megszeppent. Foglalkozzatok vele sokat, hogy kicsit megnyugodjon. Én javaslom, hogy pár napig ne aludjon egyedül. Nem mondom, hogy tedd fel az ágyra, de egy szobában lehetne veletek egy darabig. Nekem a boxerem sírt 3 éjjel, mert mi könyörtelenül kitettük éjjelre az előszobába. De utána soha nem sírt.
2014. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, semmi baja nem lesz a kicsinek! Meg fogja szokni az új környezetét!
2014. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem pár nap, és meg fogja szokni az új környezetét. Gondolj bele, ha Téged is kicsi korban elszakítottak volna a családodtól. Te is szomorú, ideges lettél volna. Szeressétek nagyon!
2014. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A tenyésztő ilyenkor szokott adni a kicsivel olyan rongyot vagy tárgyat,amin érezheti a testvérei és anyja szagát.Ez sokat szokott segíteni.
2014. nov. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ilyen van:)
2014. nov. 9. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem olvastam végig :)
2014. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Labrador különösen jól alkalmazkodik az új környezethez. Egy nap se kell hogy megszokja az új falkáját, főleg mivel időben volt elválasztva az anyjától is a testvéreitől. Előfordulhat 1-2 nyüszítés a következő napban, de ha megfelelő körülmények között (bent, sokat van veletek) tartjátok valamint a kutya egészséges nagy hisztire ne számítsatok. Az én kutyám már az első éjszakát is végig aludta, persze fel kellett kelni hozzá az ürítés végett, de egy hangja nem volt. :)
2014. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!