Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kuytámmal?...

Mit csináljak a kuytámmal? Nagyon aggódom

Figyelt kérdés
A kutyám öklendezik,de csak néha tud hányni.nyalogatja a szőnyeget,és köhög. Ma észrevettem h nagyon nehezen tudja lenyelni a falatot amit adok neki. Már elég rég óta ezt csinálja és nagyon nagyon aggódom érte. Nagy testű kutya (labrador,elég idős már),"antiszociálissága" miatt,és... sajnos anyagi okokból nem vittük még el állatorvoshoz. Erősen győzködöm a szüleim h vigyük el,de elmegy a fülük mellett a kérdés. Mit javasoltok? Borzasztó látni,ahogy szenved :(

2014. nov. 8. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig állatorvoshoz kellene vinned. Egyáltalán, mit kap enni? Lehet hogy baj van a fogaival, és nem tudja megrágni rendesen!
2014. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendes kutyakaját. én nem tudom elvinni egyedül,mert képtelen vagyok megfogni ha meg akar támadni támadni valakit. :(
2014. nov. 8. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem bántásból mondom, de mégis mit vársz most ettől a kérdéstől? Te is tudod, hogy csak állatorvos segíthet rajta, ha nem viszitek el, rosszabb lesz az állapota, és ki tudja mi lesz vele. Ha ezt a szüleid nem értik meg, akkor csak gratulálni tudok a felelősségtudatukhoz.
2014. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért tettem fel,hátha valaki volt már hasonló helyzetben és esetleg valamilyen házi praktikák segítettek a kutya állapotán. vagy csak egy tanácsot,bármit. én is utálom h ilyen felelőtlenek,de nem tudok hatni rájuk
2014. nov. 8. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben felhívnák egy állatorvost, vagy elmennék kutya nélkül, elmondanám hogy mi a gond, és megkérdezném, mit tehetek érte, ha nincs lehetőségem odavinni a kutyust. Szerintem ez a legjobb alternatíva, próbáld meg, biztos fog tudni segíteni.
2014. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az se ér semmit, hogyan tudna egy orvos úgy segíteni, ha nem látja? Sehogy.
2014. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd ki házhoz az állatorvost!
2014. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!