Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt törpe snauzernek jót...

Felnőtt törpe snauzernek jót tesz a házikoszt? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy, húsleves, rizs, főzelék, fagyi, csoki, túrórudi és a többi.... vagy inkább kezdjem el rászokatni a boltokban kapható kutyakonzervekre? pls segitsetek
2010. jan. 27. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tesz jót neki, mert ugyanolyan kutya mint a többi, tehát nem mindenevő hanem húsevő. Ha ezt akarod akkor főzzél neki HÚST. A húsleves és a rízs az még való neki a többi nevetséges egy kutyának. Inkább vegyél neki prémium tápot, kicsi a kutya tehát sok idő míg elfogy a táp, így nem is olyan drága. A konzerv nem ér semmit, mert csak víz és még úgy is drága.

Jó tápok: Dog chow, Biomill, Pro plan, Happy dog, Eukanuba, Royal canin, Acana, Orijen, Bosch, Hills, Iams stb.

2010. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Fagyi, csoki, túrórudi??? Megőrültél, hogy édességeket akarsz adni neki? Hol tanultál kutyát tartani?


A főzelék se túl jó ötlet. A hősleves, risz viszont igen, az kiváló a kutyának, csak ne tegyél bele sót. Az egyik legjobb kutyakaja , ha félig megfőzöd a csirkeaprólékot - lábat, szárnyat, fahtátat, bármit - só és fűszerek nélkül, és belefőzöd a rizst.

2010. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
nekem egy 1 év, 3 hónapos törpe schnauzerem van. Én is házi kosztal etetem. Szerintem a fagyit, turórudit, csokit azt hagyd el, ezek nem kutyának valók. De én úgy szoktam, hogy husit (csirke, sertés stb...) összefözök valamilyen zöldséggel (répa, sütötök, a kutyák nagyon szeretik a hagymát, fokhagymát), és még adok hozzá rizst vagy tésztát. Max. egy nagyon kevés sóval ízesítem. Az enyém nagyon szereti. Ebbe biztos, hogy tudod mi van benne, nem úgy mint a konzervbe. Én konzervet nem adok neki eggyáltalán. Száraztápot szokott még kapni, abból is Acanát. Milyen törpe schnauzered van? És mennyi idös?
2010. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

csokoládé mérgező a kutyáknak

a fagyi az nem táplálék

ehet házi kosztot (neki főzött)rizs, neki főzött csirkefarhát, csirke nyak csirkemáj ilyeneket ehet. De pl, lábat nem. Tehát, ami szilánkosra törik. Jót tesz neki még a szív, vese, zuza. De az olyan büdös főzés közben, hogy na.Bele kell iktatni zöldségféléket.

Vagy minőségi kutyatápot.

A nem minőségi kutyatápok húsipari melléktermékeket tartalmaznak. Vagyis : tehénpata, csont, szőr, bőr, felesleges szervek, szarv, tollak, karmok, hulladékanyagok.

Amire rá van írva, hogy húsipari melléktermék azt inkább ne add. Akkor maradjon a házi koszt. Még a maradék is jobb.

Egyébként adhatod vegyesen.

2010. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

húsleves,rizs,főzelék,gyümölcsök,zöldségeket szeretik a kutyák. kukoricát és minden K-s zöldséget viszont NE!!

amúgy tápot és jó konzerv húst is adhatsz. Vegyesen :)))

2010. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, a kérdéssel csak a szeretett családomnak bizonyítottam be hogy mi a jó a kutyának!!
2010. jan. 27. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
A családod túrórudival etetné? :-( Jesszus...
2010. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] ezt mutasd meg a kedves családodnak :D
2010. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuper ez a link !! köszönöm
2010. jan. 28. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!