Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Inszalg sérülésnél tudja e...

Inszalg sérülésnél tudja e kis mértékben terhelni a lábát?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 06:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Röviden, miért is kérdezem!Futkorászás után jelentkezet a hátsó láb sántaság.Orvos látta,de aki kistelepülésen él az tudja milyen azok a dokik akinek nincs röntgen stb...Az ő vélemyéne-NINCS TÖRÉS KÖLYÖK KUTYA RÉVÉN MEGGYÓGYUL!A hátsó lábat kis mértékben tudja terhelni,azoktól kérdezem akik voltak már hasonló helyzetbe.Ha inszallag gond lenne tudná e terhelni vagy sem.
2014. nov. 9. 07:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudja. És ha súlyos, az nem gyógyul meg csak úgy magától.
2014. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden értelmes választ köszönök!Tudom ,hogy csak röntgen után lehet teljes értékü választ kapni.Mivel a tegnap történt,csak holnap tudom vinni röntgenre,ma már ráál igaz még van mikor még felkapja,és ugy rohangál.Fájdalom csillapitó gyógyszert nem adok,mer szerintem az csak rontana a helyzeten,akkor lehet nem érezné a fájdalmat és terhelné.
2014. nov. 9. 07:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, mennyi idős?
2014. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ínszalag sérülést a röntgen nem mutatja ki, azt hozzáértő állatorvos tapintással meg tudja állapítani illetve a sántaság milyenségéből. Extrém esetben tán az ultrahang segít. Ha szalagsérülésre gyanakszol, akkor én nem engedném rohangálni, hanem szigorú pórázon pisi-kaki és box nyugalom. Ez kb 10 nap és utána fokozatosan kezdeni terhelni.
2014. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!