Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Alszkai klee kai-t úgy...

Az Alszkai klee kai-t úgy tudom nem lehet kapni Magyarországon se a környékén. Azonban Angliában van ilyen kutyatenyészet! Hogyan tudnám behozatni-behozni a kutyát onnan?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg tudtok alaszkai kutyákat amik kisméretüek ,mint az alaszkai klee kai?

Vagy úgymond ilyen "téli kutyák" ,és persze kicsi????


2014. nov. 9. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ugyan hogy? Megveszed kb 2-3000 euroért kérsz hozzá útlevelet és behozod.
2014. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom ezek nem is bejegyzett fajta, ezért nincs tenyésztő itt. De javítsatok ki ha tévedek.

Kis méretű spicc jelegű még a pomerániai törpespicc, Német Kis spicc, Shiba inu. Én ezeket ismerem.

2014. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Ausztriából lehet hozni esetleg pomsky-t.Az olyan mint egy kicsi husky.De nem olcsó mulatság.
2014. nov. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Elismert fajta, csak nem az FCI által, hanem Amerikában valami más szervezetnél... Pontosan nem tudom, erről többet lehet olvasni itt: [link]


Amúgy a kérdésre válaszolva igen, van Angliában. Ez úgy működik, hogy felveszed a kapcsolatot a tenyésztővel ezen az oldalon megtalálod őket: [link] ), személyesen találkoztok, megbeszélitek a dolgokat, majd ha szerencséd lesz, akkor 3-4-5 év múlva megszületik a kiskutya (ugyanis hatalmas várólista van ezekre a kiskutyákra), kiutazol érte (mert shippingel nyilván nem postáznak élő állatot), kifizeted azt a 2-3-4 ezer eurót, majd hazautazol vele, és honosíthatod a törzskönyvét. Saccperkábé másfél millió magyar forintot jelentene ez, amiből mondjuk több értelme lenne szerintem itthonról akár egy pomerániait venni, de ezt mindenkinek szíve joga eldönteni.


A pomsky meg amúgy csak egy "divatkeverék", semmilyen szervezet nem ismeri el, egy beteges túltenyésztett "terméke" a szaporítóknak.

2014. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!