Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttátok Cesar Millan új...

Láttátok Cesar Millan új műsorát? (Cesar 911 a címe) Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Tulajdonosok hívhatják őt házhoz, nekem tetszik. Itt egy rész, idén indult: http://www.youtube.com/watch?v=-E7VQsk64SA
2014. nov. 9. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam. Nem a tulaj hívja őt, hanem egy ismerős, rokon, aki úgy gondolja, hogy az egyik kutyás rokonának/ismerősének szüksége van a segítségére. Szerintem semmi extra....
2014. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja ok, köszi a helyesbítést. Én is kihívnám pár emberhez:D
2014. nov. 9. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Én nem szeretem őt, annyi baromságot hord össze olykor és olyan dolgokat művel, hogy nekem nagyon nem hiteles, mint szakember. Szerintem ez nem változott azóta sem.
2014. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még, de remélem, lesz végre olyan is benne, amikor nem pórázon kezeli a problémát. Mert nagyon érdekelne, hogy ha távolabb van egy kutya, azt hogyan orvosolja, ha nem szépen viselkedik. Ez az, amit hiányolok....
2014. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt sem a boxos, sem a kiskutya nem volt pórázon, ha megnézed.
2014. nov. 10. 06:13
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Lehet,hogy a saját módszereivel tudja kezelni a kutyákat,de hogy nem ad át épkézláb,világos nevelési tanácsokat a gazdiknak,az tuti.Ez egy show,szórakoztató,de a gazdi nem lesz okosabb.
2014. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy egy show, abban viszont nem értek egyet, hogy ne adna világos, egyértelmű tanácsokat. Ebben pl. volt, hogy ne feszüljön a póráz, ne tartsa a kiskutyát magasabban, feszülten, megmutatta a táncosoknak, hogy hogy nyúljanak a kutya felé, plusz a kiskutya gazdáinak, hogy hogyan tudnak szabályokat felállítani.
2014. nov. 10. 08:09
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen, sok jó tanács van benne. Mégis nagyon hiányzik az, hogy hogyan hat a szabadon levő állatokra, ha probléma merül fel. Jó ez a sokkoló nyakörv, ha már ilyen gáz a helyzet. De az szerintem csak fél megoldás.
2014. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan erőszakos hókuszpókusz, mint az előző műsora..
2014. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!