Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja a kutyámnak?

Mi a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
2-3 napja vettem észre rajta hogy folyamatosan remeg kedvetlen és kevesebbet (kb. a felét a megszokottnak) eszik ha bent van a lakásban ha kint az udvaron. Öreg (keverék) kutya már 14 év körüli. Más kutyákkal nem érintkezik és az utcára se jár ki mivel az udvar elég nagy. Továbbá megfigyeltem hogy egy pár éve sántikál. Ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget mivel öreg. Kb. két hete esett egy nagyobbat a lépcsőröl de utána minden rendben volt vele. Nincs elhanyagolva. Van gy másik kutyám is vele semmi baj nincs.
2014. nov. 10. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár éve sántít a szerencsétlen és ez így normális, hiszen öreg, akkor az miért nem normális, hogy nem eszik és remeg, hiszen öreg?

Neked mindegy lenne, hogy pár évig fáj-e a járás vagy sem? És akkor még nincs elhanyagolva...az ész megáll.


Előszöris döntsd el, hogy számít-e neked az a kutya, szereted-e vagy sem. Ha csak egy kicsit is igen, akkor vidd el egy orvoshoz és kezeltesd minden meglévő problémáját.

2014. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy reumás izületi gyulladása van, ami fájdalommal is jár. A kutyáknak hatalmas lélekjelenlétük van és sokáig nem mutatják ki, ha valahol fáj nekik, csak ha már nagyon nagy a baj és tényleg iszonyatos fájdalmaik vannak. Tényleg el kellene vinned egy másik állatorvoshoz, aki meg is vizsgálja őt, vagy a jelenleginél egy kicsit erősködni, hogy vizsgálja már meg rendesen, ha időben felismerik és kezelik a kutyádat, akkor még akár több évet is veled lehet, boldogan. Kezelés nélkül pedig valószínűleg egyik nap majd azt veszed észre, hogy a kutya nem bír felállni és keservesen sír, aminek a vége altatás lesz. Ez akár pár hét vagy hónap alatt is bekövetkezhet.
2014. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!