Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélemény azokról a...

Mi a vélemény azokról a gazdákról akik smárolnak a kutyájukkal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 07:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Még nem is láttam vagy hallottam ilyet...

De fúújj. Ez undorító,

pedig én is imádom az enyémet,

de ez már nekem is sok(k)

2010. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Az a minimum hogy szeresd a kutyádat,de azért hogy le is smárolja valaki az már sok !!Szegény kutya !:)
2010. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Ha kapsz a kutyától egy puszit az nem számít smárolásnak szerintem. Te vagy nem vagy tisztában a fogalmakkal,vagy az már nagyon beteg ember lehet....
2010. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
25%
Én már azt se bírom nézni, ha a kutya a gazdi arcát nyalogatja, hát még a smaci...
2010. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
11%
Nekünk is van egy kéthónapos kiskutyánk, és nagyon aranyos, de én még csak simogatni sem szeretem, és a lakásba semmi pénzért nem engedném be, két kisgyermekem van. De amíg lány voltam sem voltam oda annyira az állatokért, hogy puszilgassam őket. Undorító, gusztustalan dolognak tartom. Tele vannak bacikkal, dehát... van akinek ez jön be.
2010. jan. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem normális dolog hogy a kutyus olykor megnyalja a gazdi arcát,vagy kezét..Én nem érzek undort ilyenkor.Szerintem a kutyák ezzel is kifejezik a gazdi iránti szeretetüket...Nem hiszem hogy amelyik kutya rendszeresen féregtelenitve van,oltásokat kap,bármilyen fertőzést is okozna..
2010. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Előzőnek: és ha előtte pont a seggét nyalta? Már bocs, de ugye szoktak ilyet..utána meg az arcodat, fúj...

Kutyás vagyok, de soha nem engedném, hogy szájon nyaljon.

2010. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
16%
kutyanyál!!!!!!!fúúúúúúúúúúj!!
2010. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

Undorító, sose tudnék olyan lánnyal járni, aki az arcát nyalatja a kutyával.


Nekem a kezemet szokta, volt, hogy váratlanul belenyalt az arcomba, de kapott egy kis pofont, hogy ezt nem szeretem.


Az egész kutya 4 láb, és egy száj. A futást kivéve mindent a szájával csinál, na azzal az én arcomat ne nyalogassa.

2010. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az arcomat én se fogom engedni, az "privát szféra" (illetve az egyik szemem sérült), de mindenkinek magánügye, a kezem rendben van, viszont a bacik mondjuk nem csak kutyákon vannak, egy BKV jármű fogantyúján vagy a mozgólépcső kapaszkodóján szerintem több baci van, mint egy rendesen tisztán tartott és egészséges kutyán. Viszont a rendszeres kézmosás mellett nem nagyon lehet gond.
2010. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!