Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Óangol juhászkutyát keresek...

Óangol juhászkutyát keresek ajándékba nem horror áron?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 17:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elöször is neked nem vagyok kedves. Másodszor meg ez egy normális kérdés volt ha nem tudsz értelmes választ irni akkor minek szólsz bele???? Am meg már biztos hallottad hogy a zsenit meg a hülyèt egy vékony hajszál választja el most ha szerinted én "zseni" vagyok akkor rád csak egy szerep marad amit kitűnően hozol is.......
2014. nov. 14. 08:36
 12/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mennyibe kerül a kutya tisztába vagyok vele csak megkérdeztem hát ha szerencsém lesz erre mindenki csak hülyeséget ir vagy tàmad tipikus magyar mentalitás gratulálok nektek ezért érdemes minden reggel fel kelnetek komolyan.......... És igen tudok mindent a kutyáról mert utànna jártam mert én elöször mindennek útánna nézek nem a vakvilágba irogatok
2014. nov. 14. 08:40
 13/16 sippara ***** válasza:
85%
Drágaság, egy nyelvtankönyvnek nézzél "útánna", de nagyon sürgősen. Olcsóbb is, mint egy bobtail, és egyelőre mindenképpen nagyobb hasznod lesz belőle.
2014. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem vagy se kedves, se zseni. :D És csatlakozom, érdemes lenne pár helyesírási szótárat áttanulmányoznod. Kár, hogy az általános iskolai nyelvtanórán nem voltál olyan szorgalmas, mint ahogy azt állítod magadról.
2014. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

Ajánlok egy jó fajtát: magyar helyesírási szótár ;)

Szerintem illene hozzád.

2014. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bravo tapsot nekik 👏🙌
2014. nov. 15. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!