Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol bulldogot szeretnék...

Angol bulldogot szeretnék venni, de nem tudom hogy már most decemberben belevágjak, vagy várjak nyárig. Mennyi gonddal jár egy ilyen kölyök?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és decembertől januárig vizsgaszünetem lesz úgyhogy itthon lennék azért..

2014. nov. 12. 18:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, azon gondolkodtam, hogy mi lesz ha itthon kell hagynom, elkényeztetni én sem szeretném, de azt sem ha lebontaná a házat amíg nem vagyunk itthon. Otthon lakom, és bejárós vagyok. Öten vagyunk testvérek, szóval sok időre nem maradna egyedül. Ugye nyáron nincs iskola, így amíg kicsi, itthon lehetnék vele, viszont már most is ajánlottak kölyköt, azért kérdezem hogy érdemes e elkezdenem...
2015. jan. 17. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Tedd kutyabiztossá a házat, vagy legalább is azokat a helyiségeket ahová engedni fogod. Ne érjen el, ne tudjon szétszedni semmit, azon kívül nem lesz gond, ha egyedül hagyod rövid időre, feltéve ha kezdettől ehhez szoktatod. Ha nem vagy biztos, inkább várd meg a nyarat. Sok sikert! :-)
2015. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Igazából mivel első kutyus lesz, kicsit izgulok hogy nehogy elneveljem. Remélem tényleg nem lesz baja ha egy-két órát itthon hagyom, mert úgy néz ki két hét múlva már nálunk lesz! :)
2015. jan. 18. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!