Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy két hónapos...

Nekem van egy két hónapos Border Collie érdemes oktatni már ijen kor? és ha igen akkor hogyan? Jelekel? Szavakal? esetleg egy videó vagy le Írá shogy hogyan is kellen, és a jutalom falat az mijen legyen?

Figyelt kérdés
Köxi a vállaszt.
2014. nov. 12. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak őt, hanem magadat is oktatni kéne a helyesírásra.

Vannak kutyaképzésről szóló könyvek, menj be a hozzád legközelebb eső könyvtárba, és kérdezd meg, van-e ilyen témakörű könyv, és ha van, kiveheted, olvashatod, tanulhatsz belőle. Ha sajátot akarsz, akkor pedig könyvesboltokban érdeklődj, biztos tudnak segíteni.

2014. nov. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lebuktál köxike, kamu a kérdés... Nincs jobb dolgod? Vagy esetleg senki nem tudja manapság kiírni, hogy "köszi"?

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6281803-nekem..

2014. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.youtube.com/watch?v=_MnzfB-iREY
2014. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet a gyakoriról megtanulni, venni kéne pár szakkönyvet és olvasni. Viszont van egy olyan érzésem, hogy a kérdezőnek komoly gondot okoz egy könyv értelmezése, mivel a helyesírása alapján alapvető nyelvi készségei hiányoznak.
2014. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
És egy ilyennek van bordere... a szívem szakad meg.
2014. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár szerintem is kamu, de ha mégsem, akkor fogadd meg a tanácsom. A szegény kutyát add egy értelmes embernek, aki ért hozzá és minden vágya egy Border, te pedig azt az időt amit a kutyára szánnál, töltsd egy nyelvtan könyv alapos megtanulására.
2014. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:( mielőtt megvásároltad volna azelőtt kellett volna utánanézni ezeknek... de mindegy is azért leírom (btw én is egy borderre vágyom kb 3 hónap múlva kapom meg de ezeknek azért már utánanéztem na mind1..)már 4 hetes kórtol elkezdheted az alapképzést( ül, marad stb.) sőt akár már a klikkeres képzést is lehet enny idősen (már hatudod miaz) Kézjelekkel is lehet és szavakkal is mind a kettő hasznos lehet mondjuk hogyha nagyon nagyon távol van tőled egy kutya (itt most egy bazi nagy rétre gondolok) akkor ahelyett h ott ordibálnál hogy gyere már ide ahelyett csak intesz egyett és már ott is van. Szerintem amelyik parancsszóhoz tudsz társíts egy kézjelet. Jutalomfalatot ne vegyél fölös vacak, hanem vegyél virslit és/vagy sajtot kockázd nagyon nagyon apróra ( csak hogy az ízét érezze) mert fontos h tanítás közben ne a rágásra figyeljen hanem a tanulásra. 14/L
2014. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!