Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem megfelelő tápot etetek?

Nem megfelelő tápot etetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 5 hónapos német juhászom Brit Premium Junior Large Breed-el etetem. Sűrűn előfordul, hogy a széklete hig és olyan mint a zabkása...mintha valami kukorica dara lenne benne... már körbejártam az udvart, hogy honnan vehet gabonát magához ( kukorica, búza..nem tudom) de sehonnan. Lehet, hogy a táp növényi részét nem tudja megemészteni, vagy ez teljesen normális? Múltkor meg is kérdezték tőlem,h kukoricával etetem a kutyát?! :S egyébként szépen fejlődik, nagyon szép a szőre erősödik..
2014. nov. 13. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó tápot adsz neki, de a jelek szerint a kutya nem tolerálja. Keress másik tápot. Ha azzal egy hónap múlva is változatlan a helyzet, nézesd meg a székletét.
2014. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Josera Kidset, hátha az beválik. Egyébként a Brit jó, de valamiért nem szereti a kutyád szervezete. Ha az sem jön be, esetleg megpróbálhatod a BARF vagy a PREY etetéseket.
2014. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiába isteníti mindenki a Brit tápokat, nem biztos hogy mindenkinél beválik. Lehet ki kellene próbálni egy másik fajtát, és ha akkor is fennáll a probléma akkor megnézetném orvossal. Lehet allergia is.
2014. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a híg széklet jellemző a Brit Premiumra, nálnk is ez volt. Kicsivel drágább a Pro Plan, az már jobban bevált, a Butcher's-től pedig fanatsztikusan néz ki a kutya, az 500 Ft körül van.
2014. nov. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok másikat, hátha az jobb lesz :)
2014. nov. 13. 11:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt kóbor kutya produkált ilyet a Brit prémiumtól. Rengeteget kakilt, hígat, baromi büdöset. A Brit care jobb volt, de annál is kicsit túl puha volt a kaki, ráadásul a Brit tápokból jóval többet kellett adni a kutyának az előírtnál, hogy ne fogyjon.


Nálunk a "gagyibb" tápoktól jobb az emésztése a kutyának.

2014. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!