Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudom növelni a kutyám...

Mivel tudom növelni a kutyám szőrét?

Figyelt kérdés
Van egy golden retriever kutyusom és rövid a szőre nagyon, de az apjának szép hosszú szőre van csak az anyjáé rövid. Szeretném ha neki is hosszú szőre lenne. Nem tudnám valamivel növelni a szőre hosszúságát?

2014. nov. 14. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb nem kell keveréket venni, ha rendes golden kinézetű goldent akarsz :) A rövid szőrű goldent úgy hívjuk, hogy labrador, és egy másik fajta. A tiéd meg vélhetően a kettő keveréke.
2014. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan adottság, amelyen sajnos nem tudsz változtatni.
2014. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel törzskönyves kétlem hogy nem fajtiszta.
2014. nov. 14. 15:15
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az utcai keverék is fajtiszta, a fajtatisztaság már más kérdés. A szaporítók pedig lazán odaadnak egy papírt mint törzskönyv, akár még az oltási könyvet is... Valószínűleg keverék kutya, de attól még semmivel nem rosszabb a többinél.
2014. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd a tenyésztőt, hogy miért nem néz ki goldennek a kutya.
2014. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád?
2014. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreértettük egymást. Az én kutyám az egyik legjobb kennelből való törzskönyves és versenyekre jár. Ha keverék lenne nem engednék versenyezni. A szőre hosszabb mint a labradornak de rövidebb mint a többi vele egy idős golndennek. Amúgy 7 hónapos.
2014. nov. 15. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor sem értem, miért nem a tenyésztővel beszélsz, nyilván többet tud a fajtáról, mint mi itt együttvéve.

Amúgy szőrt növeszteni legjobb tudomásom szerint nem lehet, az maximum olyan hosszú, amilyennek a genetika kódolta.

2014. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magad írtad, az anyáé rövid szőr. Az alomban nem csak a kanra hasonlítanak a kölykök.

ha kiállításra szánt kutyát vásároltál, miért olyan alomból vettél kölyköt, ahol nem egyforma szőrminőségűek a szülők?

ha a kutyád az anyja szőrhosszúságát örökölte, az életben nem fogod tudni megváltoztatni.

Bár 7 hónaposan messze nem a teljes szőrben lehet a kutyád.

2014. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!