Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik, hogy egy boxer aki...

Létezik, hogy egy boxer aki ősszel (szept 30. ) születik hosszabb szőrű vagy keverék lehet a kutyus?

Figyelt kérdés

Testvérem boxerjének szeptember végén születtek kölykei.Most 7 hetes a kutyus és hosszabb a szőre, mint a boxeroknak.Hiú ábránd részemről, hogy a tél miatt? (Eddig udvaron voltak).Tesóm fedeztette egy másik boxerral a kutyáját de mondta, h nem biztos, h attól lettek a kölykök mert egy reggel látták, h egy fekete (isten tudja milyen) kutya szaladt el a kertjükből, valószínű egész éjjel a kutyájuknál volt :(

Szóval fejre még nem tudom eldönteni, de a szőre picit hosszabb.Fogalmam sincs hogy tudnék képet csatolni róla.



2014. nov. 14. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, ha keverék.
2014. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most láttam meg a kérdéshez csatolt kulcsszavakat. Minden kutya fajtiszta. A fajtatisztaság nem minden kutyára vonatkozik.Amelyiknek nincs törzskönyve, nem számít annak.

Képet úgy tudsz csatolni, hogy feltöltöd a képfeltöltés szerverére, a direkt linket kimásolod, és megosztod egy hozzászólásban.

2014. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fajtatisztát akartam írni, hülye vagyok nah :)

szóval fölösleges abban reménykednem, h talán a tél miatt növesztettek a kicsik picivel hosszabb szőrt, akkor ez ilyen is marad :(

sajnálom nagyon, mert szerettem volna egy fain kis boxert, imádom őket, gyerekkoromban is mindig boxerok voltak otthon.olyan fura a feje is.kár, h ha már keverék akkor nem anyucira hasonlít jobban :) most rohanok, később töltök fel fotót, egyelőre csatolok egy nagyon hasonlót amit neten találtam. [link]

2014. nov. 14. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha fajtatisztát szeretnél rendes tenyésztőben gondolkoznál nem testvéredéktől (akik szaporítok) hoznál kutyát.


Nem,hogy külsőre sem hasonlít a kutya mint írtad hosszabb a szőre,de a jelleme se valószínű,hogy boxeres lesz.


Testvéredéknek meg üzent meg,hogy ivartalanítsák a kutyájukat.


De egy képet én is megnéznék.


kepfeltoltes.hu és kimásolod a linket és berakod ide:)

2014. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na látod,ezért nem kell szaporítani.

Ha boxer kell,fordulj bizalommal valamelyik normális tenyésztőhöz vagy a fajtamentőkhöz.

2014. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit linkeltél is pont annyira boxer, mint ami egy keverék kantól születne. Egy boxer kölyök kb. így néz ki hat hetesen: [link]


Én kétlem, hogy a kölyökszőr hosszúra megnő a hideg miatt, habár nem tartottam még pár hetes, rövidszőrű kutyakölyköt az udvaron...

2014. nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!