Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes yorkim...

Rolipi kérdése:

Van egy 10 hetes yorkim hogyan ragasszam fel neki a fülét vagy beáll majd magától?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, már nem ragasztanak fület.

Nekünk régen úgy csinálta az állatorvos, hogy a két szélét behajtotta, és leukoplast-tal körberagasztotta, így úgy nézett ki, mint egy kis méhecske szarvakkal.

2014. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 imádomazanimeket válasza:
Szerintem semmi képen ne ragaszd fel semmivel a yorkid fülét,az idő elteltével valószínűleg fel fog egyenesedni magától,viszont ha nem az sem jelent semmi gondot,lehet hogy a genetikája miatt nem egyenesedne ki.
2014. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem szenvednék vele, meg hát a kutyának sem egy álom.

Ha nem lesz álló a fülecskéje szerintem az sem baj...nekem úgy jobban is tetszik. :)

2014. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A marhasagra azert ne hallgass kedves kerdezo!

Ez nem fulcsonkitas, hogy "mar nem csinaljak"...

Barki csinahatja otthon, nekem mind2 yorkimnak allt a fule termeszetukbol adodoan, viszont, amelyiknek 2 honaposan is log meg, annak sosem all fel magatol, csak ragasztassal! 5-6-7 honapos korban, a fogvaltaskor a mar allo ful lekonyulhat ujra, mert a szervezet a kaciumot es vitaminokat elvesziti reszben az uj, csont fog novesztesekor. Ilyenkor ujra fel lehet ragasztani! Tessek, segitseg:)

[link]


A logo ful hamarabb gyullad be es zsirosodnak a jaratok, nyaron befulled es fertozesek is jobban telepednek meg benne, nem veletlen ragasztjak+ ez a fajtaideal.

A borotvalast nem ajanlom kezdokent, en mar 7 eve tartok yorkit, de meg mindig 0as geppel vagy olloval vagom a fulukrol a szort!

Nullasgeppel vigyazz, mert a fule peremet nem szabad vele nyirni, mert bekapja a husijat!! Csak a tetejet es belsejet szabad vele!:)

Barmi kerdesed van a yorkikrol v kutyatartasrol, nyugodtan dobj egy uzit:)

2014. nov. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2014. nov. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!