Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 5 napos kiskutyám....

Van egy 5 napos kiskutyám. Sajnos a mama kutya és a többi kicsi elpusztult születésük után 1 nappal. Magától kakilik és pisil is pedig azt olvastam nem tudnak. Az orrából valami vízszerű válladék jön egy picit. Ez tisztulás lehet? Vagy megfázott?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 10:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
regen rossz ha olvasol egy allatorvos kikerdezese helyett. Hivj fel egyet, beszelj meg vele mindent ha mar igy osszetudtad hozni ezt a szomoru helyzetet.
2014. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hidd el nem a figyelmetlenségem miatt pusztultak el!! Imádtam a kutyámat! Beszéltem állatorvossal és megvan minden a kutyusnak amire szüksége van az életbenmaradáshoz!
2014. okt. 7. 11:10
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
csak az anyanak nem volt meg minden hogy eletben maradjon. Vegulis ez is egyfajta modja annak hogy a szaporulatod ne keruljon menhelyre. Bar eleg kellemetlen.
2014. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%
Persze, mindenki hibás, csak pont te nem.,..
2014. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy nagyon!!! Nem tudsz semmit ne vádaskodj!! De igen is kapott az anyuka vitaminokat a vemhessége alatt figyeltem rá. Kitenni meg nem tennék egyet sem sőt befogadom a kóbor kutyusokat is!!!!
2014. okt. 7. 11:27
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:10

Ha beszéltél az orvossal, mi a kérdésed értelme?

2014. okt. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Csak egy kérdésem volt nem azt kértem hogy elemezd a helyzetem. Mert nem tudod mi történt. És igen is olvasgatok mert a környékünkön 1 orvos van és a tehéntejet javasolta de még jo hogy olvasgatok és tudom h nem eheti!!!
2014. okt. 7. 11:37
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
szia. Szerintem hívj fel egy másik állatorvost, akár egy klinikát. Egy pár dolgot el fognak tudni mondani.
2014. okt. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Az hogy nem járom a nyakát minden 10 percben az orvosnak. Vagy te mondod meg ki milyen kérdést tehet fel? Ha nem tudsz segíteni minek írkálsz?
2014. okt. 7. 11:47
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én írtam hogy keress fel egy klinikát beszélj velük, de ha nem fogadod meg a tanácsot hát legyen. Látatlanba senki nem fogja tudni megmondani, hogy egészséges-e a kiskutya vagy sem. Lehet ez is az is. Infralámpa menjen neki éjjel nappal, tehéntej helyett adjál inkább kecsketejet, de a legjobb a kutyák számára kifejlesztett tápszer lenne.
2014. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!